Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Majdan nadal trwa. Zdjęcia z Kijowa

Utworzony przez hf, 28 lutego 2014 o 14:05
Celem przypomnienia, nie tylko dla Polaków, a dla wielu może nawet otwarcia oczu, poniżej CREDO podstaw i działalności nacjonalistów ukraińskich, jest nim „dekalog” autorstwa Stepana Łenkawśkiego z inwokacją Dymytra Dońcowa: Ja – duch odwiecznego żywiołu, który uratował ciebie przed tatarskim potopem i postawił na granicy dwóch światów, aby stworzyć nowe życie. 1 Zdobędziesz państwo ukraińkie albo zginiesz w walce o nie. 2 Nie pozwolisz nikomu hańbić chwały ani czci twojego narodu. 3 Pamiętaj o wielkich dniach naszych walk wyzwoleńczych. 4 Bądź dumny z tego, że jesteś spadkobiercą walk o chwałę włodzimierzowego tryzuba. 5 Pomścisz śmierć wielkich rycerzy. 6 O sprawie nie mów z tym, z kim można, lecz z tym, z kim trzeba. 7 Nie zawahasz się dokonać największego przestępstwa, jeśli tego wymagać będzie dobro sprawy. 8 Nienawiścią i podstępem będziesz przyjmować wroga twojej nacji. 9 Ani prośby, ani groźby, ani śmierć nie przymuszą ciebie do wyjawienia tajemnicy. 10 Będziesz dążyć do poszerzenia siły, chwały, bogactwa i przestrzeni państwa ukraińskiegio nawet drogą zniewolenia obcoplemieńców. (Wiktor Poliszczuk, Toronto – Warszawa 1998; Posłanie do braci Polaków). Każdy Polak musi to znać i dbać o polską rację stanu w tym kontynuowanym od wielu lat szowinistycznym, faszystowsko -nacjonalistycznym ukraińskim ruchu. Należy uważnie przeczytać to credo nacjonalistów ukraińskich i zrozumieć w imię czego jest awantura w Kijowie. To credo mówi też czyj kim byli i są Tatarzy dla ukraińców i że Krym wcale nie był ukraiński, jak to teraz mówią.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Póki ten śmieć rządzić będzię Rosją.......
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: