Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A Bronek i czekoladowy orzeł też jest? Bo jak nie to ta cała wystawa jest beznadziejna.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Eeee.... trzeba płacić. To już marketu nie stać aby skusić klientów. Dziękuję postoję.
0
A Bronek i czekoladowy orzeł też jest? Bo jak nie to ta cała wystawa jest beznadziejna.
Ważne, że jest kaczka i orzeł z chleba.
0
moje dzieciaki były zachwycone:)))) i były dwa razy. w sobotę zabieram je na targi zdrowej żywności popić trochę zdrowych soczków:)))) moim zdaniem lubliński outlet center daje radę:))))
0
A ja byłam z chłopakiem! Lego na randkę :D Fajne mieli w dzień chłopaka promocje a teraz muszę się wybrać poszukać spodni to może akurat też się coś trafi :D
0
Szkoda, że ta wystawa tylko do 27 października... :(
0
tez musze sie wybrac. poza tym wprowadzili teraz karte benefit outlet center i dzieki temu ma sie znizki nie tylko w outlecie ale tez w innych miejscach w lublinie i koniecznie musze to obczaic
0
Byłam z dziećmi w Olimpie na imprezie LEGO..... i więcej nie pójdę. Moje dziecko nigdy w życiu nie było tak rozczarowane. Mam żal do organizatorów, że konkursu budowania z klocków Lego nie przeprowadzili jak należy. Konkurs miał być dla dzieci, a połowa budowli była zbudowana przez dorosłych którzy chcieli wy
0
nam się podobała bardzo ta wystawa z klocków lego..... :) w ogóle fajnie, że takie rzeczy wymyślają. ciekawe co wymyślą teraz w nowym 2016 roku
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: