Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Małe dranie\" dopadły posłankę Muchę

Utworzony przez młoda mamusia, 30 września 2010 o 10:04 Powrót do artykułu
HAHA jak Putin w tym kimonie się lansuje. Ale PR. Wzięła by się w końcu do uczciwej roboty a nie tylko PO mediach lata a nasz Lublin upada ekonomicznie coraz bardziej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona urody tej posłanki mądrych obywateli i wyborców raczej nie obchodzi.Chętnie bym poczytał o jej sukcesach w forsowaniu mądrych ustaw ekonomicznych,ale jakoś nigdzie nie piszą.Albo ja źle szukam???
0
Ta baba dla Lublina nie robi nic a Państwo jej płaci za medialny pic. Albo w kimonie albo do majtek się rozbiera a przecież nie z po to jasna cholera... WYBRALIŚMY JĄ.
0
Blond do tej pani znacznie bardziej pasuje. O jej innych, poza uroda, przymiotach swiadczy chociazby fakt, jak latwo dala sie wypuscic w pole Palikotowi (wrobil ja, ze bedzie kandydatka na prezydenta Lublina). Nie obchodzi mnie jak kto wyglada na plakatach, wazne, zeby nie byl kompletnym idiota.
0
Mogliby ją wreszcie zabrać do TVN-u .Tam już jedną taką Muchę mają,której intelekt niżej pępka jest bardziej ceniony niż ten ku górze. W ławach z Pirogiem pewnie lepiej by się czuła niż teraz z Gowinem.
0
KOLKA napisał:
Ta baba dla Lublina nie robi nic a Państwo jej płaci za medialny pic. Albo w kimonie albo do majtek się rozbiera a przecież nie z po to jasna cholera... WYBRALIŚMY JĄ.
Dla Lublina można zrobić tylko jedno, - sprowadzić traktory z pługami
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: