Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
żal.pl... jak trzeba być głupim aby wygrać wybory z takim popraciem i wiarą ludzi w zmiane i tworzyc gabinet z takich życiowych nieudaczników....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczę na częste wizyty Pana Prezydenta w naszym województwie :) nareszcie odpowiedni człowiek na właściwym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje i powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś ją zna - kto to jest? pierwszy raz ją widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to teraz kolej Puławy zawierzyć jakiejś tam żydówce wzorem Kraśnika. hahahahahahah...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szokujące...aż mi się futro podniosło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madra inteligentna kobieta gratuluje oby się udało pani i prezydentowi zrobić dobry wizerunek dla Polski-trzymam kciuki za Polskę  .Karpinski tez był dobrym ministrem z Puław szkoda ze tak mało zrobił dla regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co ze sprawą nagrywania rozmów w jej biurze poselskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cooooooooo ten babsztyl co ledwo szkoły skończył? Baba nie ma chłopa- nigdy nawet nie miała, nie ma dzieci, nie ma normalnej pracy tylko siedzi w biurze przygłupów. Skoro na niczym się nie zna bo nawet domu nie prowadzi to ja się pytam na jakim stanowisku będzie ona doradcą ?   - wyższośc marchewki nad pietruszką ? -wychowanie dzieci? -nauka i szkoła ? -zdrowie dzieci? - przedszkola ? - opłaty za prąd, gaz,tv, węgiel, net ?   Nie .....ona będzie pierd..........o in vitro bo ona wie najlepiej co potrzeba KOBIECIE. Taki zafaj....gruby babsztyl w kancelarii kacyka pisiora. To nie mój prezydent więc wszystkie ustawy, dekrety mam w duuu........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wybór. Gratuluję! Jako poseł pani Sadurska często była w regionie, interesowała się sprawami lubelszczyzny i nie bała się interweniować. To odważna i pracowita kobieta. Będzie świetnym szefem kancelarii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba jej chłopa, z porządnym zaganiaczem, żeby zrobił jej przynajmniej dwójkę bachorów, z raz na tydzień żeby jej spuścił lanie, ze przesoloną zupę, pójdzie do roboty za 1500 zł brutto - zobaczy Pani co to jest prawdziwe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry wybór. Gratuluję! Jako poseł pani Sadurska często była w regionie, interesowała się sprawami lubelszczyzny i nie bała się interweniować. To odważna i pracowita kobieta. Będzie świetnym szefem kancelarii
Beata to ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cooooooooo ten babsztyl co ledwo szkoły skończył? Baba nie ma chłopa- nigdy nawet nie miała, nie ma dzieci, nie ma normalnej pracy tylko siedzi w biurze przygłupów. Skoro na niczym się nie zna bo nawet domu nie prowadzi to ja się pytam na jakim stanowisku będzie ona doradcą ?   - wyższośc marchewki nad pietruszką ? -wychowanie dzieci? -nauka i szkoła ? -zdrowie dzieci? - przedszkola ? - opłaty za prąd, gaz,tv, węgiel, net ?   Nie .....ona będzie pierd..........o in vitro bo ona wie najlepiej co potrzeba KOBIECIE. Taki zafaj....gruby babsztyl w kancelarii kacyka pisiora. To nie mój prezydent więc wszystkie ustawy, dekrety mam w duuu........
Wypad LAMO z Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie - to Marzanna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie zrobiła dla naszego regionu i nic nie zrobi. Stara zdziwaczała panna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ to ładna i jeszcze produkcyjna kobieta.Wszystko przed nią.Gorzej tylko może być z funkcjonowaniem kancelarii! Może Duda-prezydent chciał mieć pannę w kancelarii???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to ja - Beata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pomyślność Ojczyzny zapewniona!!! Pani Poseł już kiedyś "zarządzała" - puławskim Szpitalem jako członek Zarządu Powiatu i skończyło się to wzrostem zadłużenia o około 15 mln. BMW górą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia pani  Sadurska jest pani  wlaściwa kobieta na   nowe miejsca  czyli kancelaria prezydenta   .Region Lubelski ma dwie mądre ładne  kobiety Mucha i Sadurska  .Powodzenia  paniom     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...