Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małgorzata Sadurska także w PZU Życie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2017 o 19:08 Powrót do artykułu
cholerom mało, do grobu sobie zabiorą te pieniądze, oby im krzywda nasza wyszła bokiem
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Ważne, że zarząd wypracuje zyski, a nie straty jak "fachowcy" z PełO. Czekam, gdy w Polsce zwykła pensja wystarczy na opłaty za wynajęcie mieszkania, wyżywienie, ubranie i 10% jeszcze zostanie ;)
-1
Jak podniosą jeszcze trochę składki to wypracuja zyski! Ja tam z PZU rezygnuję
0
Będzie siedzieć i wszyscy co na pis głosowali
1
pokora? skromność? nie !!! koryto+ i dojna ojczyzna. oto prawdziwe hasła pisu, a ty ciemny ludzie za***aj za minimalną krajową.
1
sadurska to typowa małpa pisowska ,na wszystkim sie zna ,oblatana ,jak świński ryj po korycie
1
Oj to długo będziesz czekał. Może ci życia zabraknąć. 
0
przez 8 lat była dziura budżetowa a teraz jaka sielanka tych przy korycie przez tą dziurę budżetową
0
w pisie nie tylko wstydu, ale i przyzwoitości nie mają.
0
I po co jej te wszystkie pieniądze? Do grobu ich i tak nie zabierze.Biedni ludzie , myślą, że pieniądze dadzą im szczęście. Porażka.
0
Ale jadra!.Psi, psi.......................
0
Takiego legalnego złodziejstwa to chyba nawet za komuny nie było
0
Witam, ja z Partii DH
0
Ma okazję to trzepie kesz,taka ludzka natura
0
OK PIS ma 40% i bdobre wyniki spolek, ale co robi PAWLAK z PSL na lotnisku LUBLIN?
0
Patrząc na to nieco z boku, to pozostali nie są chyba z PiS-u a takie same pieniądze biorą. Jeśli rada nadzorcza jest we władaniu władzy można obniżyć wszystkim z tych złodziejskich spółek.
0
Zazdrosc jest jedna z najgorszych oznak bezradnosci i wylewane po-myje na M.Sadurska swiadcza,ze nie dorastamy do zmieniajacych sie czasow.Ma taka prace i napewno sprawdzi sie a nie tak jak budowniczy elektrowni atomowej gdzie rosna pokrzywy i jakos tak nie parza tych radosnych po-plecznikow.Placzcie i po-dskakujcie na oslode bezsilnosci.
0
Nie wiem, jak patrzę na tą panią to mam złe odruchy.
0
undefined napisał:
zazdrosc jest jedna z najgorszych oznak bezradnosci i wylewane po-myje na m.sadurska swiadcza,ze nie dorastamy do zmieniajacych sie czasow.ma taka prace i napewno sprawdzi sie a nie tak jak budowniczy elektrowni atomowej gdzie rosna pokrzywy i jakos tak nie parza tych radosnych po-plecznikow.placzcie i po-dskakujcie na oslode bezsilnosci.
 zazdrość? raczej wściekłość, że zatrudnia się po spółkach ludzi bez żadnych kompetencji. zazdrość..... dobre sobie. nie masz pojęcia o nastrojach zwykłych ludzi, którzy bez układów nawet *** w sklepie roboty znaleźć nie mogą. także się nie mądrz oszołomie.
0
TKM będą spadać szybciej jak weszli i to z hukiem.......
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: