Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małgorzata Sadurska w PZU. Została członkiem zarządu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2017 r. o 19:32 Powrót do artykułu
W gminach i powiatach ta sama sytuacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy doceniają dzialania rządu pomimo nie do konca trafnych posuniec kadrowych. Przez 8 lat szczucia lawka twardych patriotow nie jest zbyt dluga. Mimo o w czerwcu obecny rzad popieralo 42% (+3) Polakow Przeciwników 30% (-4) Przewaga popierających nad przeciwnikami największa od powstania rządu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dobra zmiana, bardzo dobra zmiana wujku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech se kobita zarobi, co se ma żałować, jak to dojna zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwa babka i to na medal. Zrezygnowała z pracy u Prezydenta RP i poszła na swoje. Nie to co nasi Prezydent z lubelskiego Ratusza. Brał glajc z Gminy Lublin i chapał sarę z PZU. I ja nie winien to PiS winny, że ja zgarniałem z PZU sarę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A "Twoi" dokładać będą?.  Nie rób z kogoś lub z siebie idioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...