Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małgorzata Sławińska-Gargol: Praca to moja pasja

Utworzony przez zosia, 1 marca 2012 r. o 11:38
serdecznie pani gratuluje, bo dla kobiety taka wielka hurtownia to rzeczywiście jest wezwanie, że kobieta potrafi i tak dalej i tak dalej. Dobrze by było by ludzie pracujący w firmnie i Jej Oddziałach byli zadowoleni z warunków płacy i pracy, bo to dzięki dobrej i uczciwej pracy pracowników zatrudnionych w takiej firmie zależy również ich powodzenie. Ja wiem, że oddziałami firmy zajmują się zatrudnieni pracownicy i czytając na forum nie są wcale zadowoleni, wręcz przeciwnie!!!! piszę tu o pracownikach wożących leki, magazynowych bo, nie o tych co wydają rozkazy (tak czytałam na forum) bo do kierownia ludźmi też potrzeba taktu i doświadczenia. To nie Pani Prezes wina, że tak jest ale niech podwładni, których Pani zatrudnia nie psują tego co tak ciężko Pani uzyskała, bo wiadomo jest dużo wyrzeczen przy tworzeniu czegoś takiego jak pani stworzyła i wydaje mnie się, że ludzi pracujących dla tej hurtowni, szczególnie tych, którzy ciężko pracują nie można traktować jak piąte koło u wozu. Czyż nie mam racji ????? Pani Prezes ?????? Wydaje mnie się, że napewno gdyby Pani poczytała Forum na temat Pani firmy nie była by Pani tak bardzo zadowolona. Ja tylko napisałam to co przeczytałam, ale ze swej strony życzę dalszego rozwoju, pomyślności Z poważaniem i wyrazami szacunku Zofia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta firma wyzyskuje pracowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...