Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małopolskie: Odpowiedzą za wykastrowanie psa żyletką

Utworzony przez tzi, 15 kwietnia 2011 r. o 19:53
Cham - istota niezbadana . Ma dudy i wątrobę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku takich okrucieństw powinno być wcielane prztysłowie "oko za oko, ząb za ząb". W innym razie ludzie nigdy nie nauczą się szanować zwierząt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie reagujcie na to co widzicie wokol siebie!!!!Zapewne nie jeden widzial co sie dzieje ale woleli siedziec po cichu bo co mi tam nie moja sprawa!!Polska to chory kraj i wiele ludzi pozbawionych rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za zwyrodnialec!! Powinni zrobić mu to samo! Jak to biedne zwierze musiało cierpieć, przecież to jest niewyobrażalny ból.... Wyeliminować tego bydlaka ze społeczeństwa bo nie ma żadnych uczuć wyższych i rozumu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel i jego pomocnicy powinni być za to ukarani! Jak oni mogli taki "zabieg" zrobić temu psu - to makabra! Na pewno pies bez znieczulenia musiał naprawdę cierpieć i płakać z powodu bolesnego "zabiegu". To naprawdę chorzy ludzie, powinni coś za to dostać jako karę w postaci "ząb za ząb" i "oko za oko"! Ludzie bądźcie wrażliwi i reagujcie na zło i chrońcie słabsze istoty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skur... już ja bym ich wykastrowała!!! Gnojom się należy wysoka kara!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...