Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wejściówki, kolosy, rozbójnik, sesja, poprawka wrześniowa, warunek i ECTS po 110 zł - nie warto, Polibuda niszczy. Wracaj Kolego do szkoły, może nie do podstawowej, a do średniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość nieetyczny rodzaj promocji uczelni kosztem ośmioletniego dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopiec robi swoje jak kazde przecietne dziecko i slawa go nie zepsuje. Ten uczen-student nie bedzie sie zachlystywal wpisami stad lub skadinad, wiec sie nie opusci. Oby nie zniszcyla go zawisc. Zazdrosc bowiem buduje, a zawisc rujnuje. Badzcie grzeczni, empatyczni i sympatyczni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cyrk zrobili z tym chłopakiem.   Na wszystko jest czas. on nie rozwija się standardowo jak inne dzieci ale idzie jakimś swoim trybem. To jednak nie znaczy że w wieku dorosłym też będzie geniuszem i dokona czegoś wielkiego. Większość tych "genialnych dzieci" w pewnym wieku przyhamowuje i popada w jakąś tam przeciętność a tzw. normalne dzieci, które w młodym wieku się bawią je dogania.   Często ci młodzi geniusze to owoc presji i manipulacji niedowartościowanych i zbyt ambitnych rodziców, które na siłę próbują z nich robić kogoś lepszego. Skutkuje to trudnościami w kontaktami z rówieśnikami i ogólnie w rozwoju społecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten chlopiec nie ustala relacji kierowanych przez P.L.. Studenci nie moga miec lekko, bo sa niegrzeczni i wulgarni. Chłopiec robi swoje jak kazde przecietne dziecko i slawa go nie zepsuje. Ten uczen-student nie bedzie sie zachlystywal wpisami stad lub skadinad, wiec sie nie opusci. Oby nie zniszcyla go zawisc. Zazdrosc bowiem buduje, a zawisc rujnuje. Badzcie grzeczni, empatyczni i sympatyczni. Prosze o wykaz wielkich Polaków w dziedzinie informatyki, ktorzy pracuja tylko dla swojej Ojczyzny. Czemu chlopcu zle zyczycie? Z lewej u gory jest licznik. Bylo prawie 4,000, a jest 3,0060. Dlaczego licznik pracuje odwrotnie? Czy strona bedzie liczyla mniej, niz zero wejsc? Zycze zdawania w terminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest 3,060. Etyka (z stgr. ἦθος ethos – "zwyczaj") – dział filozofii, zajmujący się badaniem moralności i tworzeniem systemów myślowych, z których można wyprowadzać zasady moralne. Etyka bywa też nazywana filozofią moralną. Moralność to z formalnego punktu widzenia zbiór dyrektyw w formie zdań rozkazujących w rodzaju: "Nie zabijaj", których słuszności nie da się dowieść ani zaprzeczyć, gdyż zdania rozkazujące nie są zdaniami w sensie logicznym. SPOCZNIJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nigdy nie bede na zadnej liscie transferowej, bo nic nie umiem. Od ponad dwoch dekad walcze bezskutecznie o wprowadzenie list transferowych absolwentow uczelni wyzszych. Np. za Kamila szarpnalbym 50 000 000 EUR. Co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO DLACZEGO JESTES OBERWANCEM, KTOREMU LEDWIE NA MICHE WYSTARCZA? Re. Nie wiem. Tak juz jest. Czyli, zebys nie wiem co robil, to jak masz byc dziadem, to nim bedziesz. Wróć! No to jak z listami transferowymi polskich absolwentow? Czy moj pomysl nie jest genialny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Snilo mi sie, ze nieregularnosc moze byc ustalona, analogicznie jak linie papilarne. Innymi slowy zbior liczb jest nieregularny i wlasnie te nieregularnosc ustalil czlowiek, ktoremu rozum dali BOG lub NATURA. No to jak z tymi nietrywialnymi zerami? Nie chcesz banieczki USD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi oczywiscie o zbior liczb pierwszych. Liczba pierwsza ma dokladnie dwa rozne podzielniki naturalne. Tylko mom liczby 1 nie licz dwa razy. No to jak z tymi zbiorami? A no tak, ze kazdy zbior jest sam z soba rownoliczny. Jak staniesz przed lustrem, to jestes sam z soba rownoliczny? Twoj obraz w lustrze, to nie TY. Ty zyjesz, Twoj obraz jest martwyNo to jak z tymi listami transferowymi absolwentow polskich uczelni wyzszych. Od razu mamy kasiorke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im lepsza uczelnia, tym wiecej willi dla profesorow i - absolwentow. I w ogole koniec z dziadostwem. Pomozmy najpierw sobie, a potem swiatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOSTAW TRANSFERY, BO GDY ABSOLWENTKA BEDZIE PIEKNA, TO ZOSTANIESZ OSKAZONY O HANDEL ZYWYM TOWAREM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nO TO JAK Z TYM bIRCHEM-sWINNERTONEM-DYEREM? Wspolczynnikczki sa dowolne i USTALONE. USTALONE! No to niech pokaza te niektore przypadki uznane za czesciowe rozwiazanie tej hipotezy. zobaczymy, czy mi cos nie rabneli. Rozwalilem te hipoteze. Dlatego zmienili jej tresc. Ale nieoficjalnie. Wiles szaleje, nie ja. Wiles jest Prezydentem Obserwatorem, a ja dziadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koko! Ja się Ciebie zapytowywuję jaka jest różnica pomiędzy DA i JA? Friko! Ty się mnie zapytowywujesz jaka jest róznica pomiędzy DA I JA? To ja Ci odpowiadam. -----------
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z innymi przedmiotami jak biologia, polski itp. geniusze mają to do siebie, że są dobrzy w jednej dziedzinie a w szkole trzeba być elastycznym w każdej dziedzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Geniusze mają to do siebie". Leonardo da Vinci: IQ=212. Oto słowa Pańskie. Hierarchia predyspozycji zdolnościowych człowieka (w tym motorycznych, tj. sprawnościowych i spostrzegania). 1. Debil. 2. Debil +. 3. Zdolny. 4. Zdolny +. 5. Uzdolniony. 6. Uzdolniony +. 7. Utalentowany. 8. Utalentowany +. 9. Mistrz. 10. Mistrz +. 11. Arcymistrz. 12. Arcymistrz +. 13. Geniusz. Ja mam IQ=151. Certyfikat IQ=135. Bestie wypisują: NIE MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ. Re. No to pobij mój rekord w teście genetycznym na klepicho. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprawka. Intelektualnych i sprawnościowych (motorycznych i spostrzegania).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz nominalna siateczka płac, w zależności od jakości klepicha - w sektorze państwowym. Najpierw ustal: ile razy więcej od debila ma zarabiać geniusz? Zrozumiano!!!! Zresztą i tak ode mnie nic nie zależy. Nie macie najmniejszych szans na normalność w RP. Dlaczego? Bo zlekceważyliście LWG. Jest za poźno. Żadnych przeprosin nie przyjmę. Zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście także w zależności od predyspozycji sprawnościowych. A więc ma się liczyć nie tylko klepicho. Zrozumiano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynalazki tego chłopca są na miarę światową. Jest to ewenement , który zdarza się raz na tysiąc lat. Dzięki niemu Polska staje się sławna i nawet przeciętni amerykanie już wiedzą gdzie leży na mapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...