Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mam talent: Korwin-Piotrowska pomoże Kasi Sawczuk nagrać płytę?

Utworzony przez STYX, 28 października 2009 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Nie róbcie dziecku krzywdy ! Przecież tego badziewia nikt nie kupi i się dziecko załamie bo pomysli,że jest Łitnej Hiuston ! Lepiej nich sie do nauki weźmie to może bedzie kasjerka w banku i przynajmniej nikogo nie będzie drażnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo łatwo jest zniszczyć dziecko,ciekaw jestem czy rodzice tej dziewczynki poradzą sobie z tym problememOni wokół siebie będą teraz mieć wielu pseudodoradców różnej maści.Ta dziewczynka musi przede wszystkim skończyćszkołe podstawową,potem gimnazjum,szkołe średnią.Nie można na siłę tworzyć z takiego dziecka megagwiazdy,to dziecko nie jest jeszcze ukształtowane psychiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Nie róbcie dziecku krzywdy ! Przecież tego badziewia nikt nie kupi i się dziecko załamie bo pomysli,że jest Łitnej Hiuston ! Lepiej nich sie do nauki weźmie to może bedzie kasjerka w banku i przynajmniej nikogo nie będzie drażnić.
Weź Ty się człowieku w łeb stuknij! Krzywde jej zrobią, bo wykorzysta swój talent?? Ciekawy jestem czy Ty słyszałeś jej występ, bo coś mi się wydaje że nie. Ona naprawdę ma cudowny głos i może na płytę jest trochę za wcześnie ale na pewno nie można zabronić się jej nadal rozwijać. Oczywiście powinna skończyć szkołę ale Ty sam nam świetnie napisałeś o swoich życiowych ambicjach. Jeśli Twoim marzeniem jest praca w banku jako kasjer to życzę powodzenia ale jeśli na czymś się nie znasz to lepiej nic nie mów, bo żal się robi jak się czyta to co napisałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eXtreme napisał:
Weź Ty się człowieku w łeb stuknij! Krzywde jej zrobią, bo wykorzysta swój talent?? Ciekawy jestem czy Ty słyszałeś jej występ, bo coś mi się wydaje że nie. Ona naprawdę ma cudowny głos i może na płytę jest trochę za wcześnie ale na pewno nie można zabronić się jej nadal rozwijać. Oczywiście powinna skończyć szkołę ale Ty sam nam świetnie napisałeś o swoich życiowych ambicjach. Jeśli Twoim marzeniem jest praca w banku jako kasjer to życzę powodzenia ale jeśli na czymś się nie znasz to lepiej nic nie mów, bo żal się robi jak się czyta to co napisałeś.
Sam to dziadek napisałeś czy znowu pomagała ci wnuczka ? A kupka jak tam ? Lekka czy jak zwykle z zaparciem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO FAJNIE ZE KASIA SAWCZUK WEJDZIE DO PROGRAMU MAM TALENT POZRO KASIA SAWCZUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLE ZACHODU O NIC.. O CO WY SIE TAK SAPIECIE..TAK WYBRALI I JUZ.. WIELCE NAROD OBURZONY . jeden wielki cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osob bylo pewnych/przekonanych ze mlody talent przejdzie dalej,a tu 3 osobowe jury pokazalo ze ma inne gusta niz kilka milionow ogladajacych program.Raczej nic dziwnego.dla Kasi nie jest zbyt wczesnie na nagranie plyty.Jesli dalej bedzie sie rozwijala w spiewie,to karierie zrobi w PL niemala.Utwory w Jej wykonaniu maja sile - bezdyskusyjnie.(Wystarczy porownac wykonanie "Tanczace Eurydyki" Kasi i innych wokalistek na YouTubie.)Spojrzcie na Natalie KUKULSKA.Ile miala lat,jak nagrala plyte?I porownajcie jak potrafila zaspiewac majac 12 lat? Kasia SAWCZUK to DUZY mlody talencik.Jesli dobrze trafi,to uslyszymy o Niej jeszcze nie raz dobre slowka.Czego Jej serdecznie zycze. P.S. Ladny wokal jest ladny.To jest talent,owszem.Ale prawdziwy talent,to tworczosc.Zaspiewac pieknie utwor Pani Anny German to jedno. Napisac taki tekst i opracowac aranzacje do niego,tak dobrze by inni probowali nasladowac owa tworczosc,to jest prawdziwy talent. Pozdrowionka. Pito.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...