Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mamy na siebie haka, czyli podwieszanie ciała

Utworzony przez obrzydzona, 20 grudnia 2009 r. o 07:28
To jest jakieś chore, ci ludzie są nienormalni. Muszą mieć coś z psychą, skoro to robią i jeszcze uważają coś takiego za sztukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla zainteresowanych tematem, namiar na ekipę : alteredstates.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psycholog, czy ten ktoś kto wypowiadał się na końcu(zapomniałam), twierdzi, że jest to wynikiem zwrócenia na siebie uwagi, a Miss Wenflon(przepraszam jak przekręciłam) wypowiedziała się, że ludzie znajdujący się na tego typu spotkaniach nie są przypadkowi. Zauważyłam, że ludzie starszej daty postrzegają modyfikacje ciała jak i tatuaże jako próba zwrócenia na siebie uwagi, nie dociera do nich, że danej osobie się to podoba/sprawia przyjemność. Jednych kręci ból, innych innych pieniądze, a jeszcze innych... można tak wymieniać, ale temat rzeka moim zdaniem. Może nie widok wieszania na haki nie jest przyjemny dla widza, ale żeby od razu określać to jak sposób zwrócenia na siebie uwagi? Kiepsko. Gdybym sama chciała zwrócić kogoś uwagę to od razu stanęłabym z pistoletem przy skroni, bo przecież tatuaż czy tunele(lub inne) to za mało, eh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...