Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mandat zapłacisz kartą w radiowozie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2017 r. o 08:03 Powrót do artykułu
To Naprawdę chory kraj. Co Policję obchodzi płatność mandatów? Oni nie mają nic z tego, ani grosza. I następna kasa wywalona na urządzenia a ponadto to nabijanie kasy określonym bankom. W przelewach elektronicznych nie pobiera sie opłaty - a tu 0,5 % kwoty - OT CIEKAWY KRAJ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacąc mandat, karę ponosi się DWA RAZY!!! Raz jako mandat, a drugi jako PRZYMUSOWĄ opłatę za niego 10 zł. w każdym banku i bez możliwości przelania z konta przez Internet. Jest to JAWNE BEZPRAWIE, bo nie można karać kierowcy DWA RAZY za to samo przewinienie!!! Sprawa ewidentnie nadaje się do Rzecznika Praw Obywatelskich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z kart to ja mam jocera i kartę na punkty vitay.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie do końca. Każda płatność kartą kredytową jest obciążona prowizją dla tzw agenta transferowego. Zawsze i w każdym kraju. W przypadku płatności w sklepie lub innym punkcie handlowym jej koszt pokrywa przyjmujący płatność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serio w dobie yanosika ktoś jeszcze przejmuje się madatami???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, wystarczy mieć odpaloną aplikację yanosika i mandatów na spokojnie można uniknąć :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze ja jezdze z Yanosikiem wiec jak na razie 2 lata jezdze i zero mandatow ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...