Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marek Piekarczyk: Nie będę miał emerytury

Utworzony przez megi, 6 listopada 2010 o 22:41
To jakaś paranoja!!! 7 zł. i 77 groszy? Ktoś tu coś nie tak napisał...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Byłem rock'n'drolowcem
Rock'n'drolowcem? Co za redakcja, co za towarzystwo? Nawet rock'n'rollowca nie potrafią tu prawidłowo napisać!
0
7 złotych i 77groszy ............to szczesliwe numery u wyznawcow Mojzesza Pozdrowka dla Marka - Chivas
0
dzięki temuże nie płacił na zus jest bogaty i ma kasę. Nas niestety zus wydoił.
0
Słusznie,dlaczego inni mają na kogoś płacić kto sam nie płacił i pracował w szarej strefie.Widać,że sprawiedliwośc w Polsce zaczyna obowiązywać w niektórych dziedzinach.Cieszę się bardzo.
0
Emeryturę to chyba większą z monopolowego by dostał,bo tam po koncertach składki wpłacali zawsze.
0
A dla czego sekretarze KC PZPR dostają nie małe emerytury,skoro i oni nigdy nie płacili składek i za nich żaden zakład tego nie robił.
0
Tak Panie Wokalisto Trzeba było płacić składki na ZUS nie podstawowe - tylko zwiększone a ponadto jak się korzystało z 50% kosztów przy prawach autorskich to składki były śladowe. Emerytura w ZUS jest zależna od tego ile każdy sobie zgromadzi kapitału.
0
"ŻRÓDŁO" (kasy) dobry tytuł. Powiedz prawdę, nagrywasz to dla kasy bo ci widmo przytułka na starość, spędza sen z powiek. A nie dorabiasz jakąś bzdurną ideologię panie Marku, komuna odeszła 20 lat temu dzisiaj nikt tego nie łyka.
0
A co Ci do tego jeżeli płyta jest nagrywana dla kasy.Przecież i tak jej nie kupisz "życzliwy" człowieku.
0
A czego się spodziwałeś bratku-nie płacąc składek? Tak to jest,najpierw olewa się sprawę a później eksponuje kwit z ZUS-u z 7 złotymi emerytury. To idioctwo z Twojej strony
0
nie lubię napisał:
"ŻRÓDŁO" (kasy) dobry tytuł. Powiedz prawdę, nagrywasz to dla kasy bo ci widmo przytułka na starość, spędza sen z powiek. A nie dorabiasz jakąś bzdurną ideologię panie Marku, komuna odeszła 20 lat temu dzisiaj nikt tego nie łyka.
JASU KOMUNA ODESZLA, MASZ RACJE ALE KOMUNISCI I KONFIDENCI I STARE PRZYZWYCZAJENIA poZOSTALY I NAWET GRANATEM TEGO NIE ROZGONISZ,TAK MOCNO TRZYMA.
0
Kak napisał:
A dla czego sekretarze KC PZPR dostają nie małe emerytury,skoro i oni nigdy nie płacili składek i za nich żaden zakład tego nie robił.
Ty wikary lepiej popatrz na siebie i swoich kumpli w sukienkach. Tu mamy klasyczny przykład okradania państwa i ten przykład jest klasyczny na ukazanie nierobów.
0
Panie Marku przy całym szacunku dla Pana i Pana twórczości. Skoro nie płaci sie składek to emerytura wychodzi Pana taka a nie inna. Dobre czasy komuny sie skończyły, teraz trzeba zapier***ać albo kraść. Takie prawa obowiązuja w katolickiej, demokratycznej i ponoć wolnej Polsce. Tylko,że taką wolność to ja mam w du*** jak i tych którzy nam tą wolność zafundowali. Pies ich jebał.
0
"Źródło” dało mi odwagę aby nie przejmować się bzdurnym gadaniem o jakichś "coverach”. W ogóle kto użył pierwszy u nas tego słowa? Gdy byłem robotnikiem w Nowym Jorku to cover oznaczał pokrowiec na meble. Piosenka to piosenka. Joe Cocker czy Tina Turner są "coverowcami”? W filharmonii też są sami "coverowcy” bo to nie oni napisali Toccatę, tylko Bach?
Z grubsza biorąc w muzyce można być twórcą lub wykonawcą albo - jak niektórzy uzdolnieni czy też bezczelni dwukierunkowo - łączyć obie role. Uzdolnieni dwukierunkowo to np. Bach, Chopin, Glass, Waits, Cohen, Urbaniak, Jourgensen i Bowie. Z kolei samych wykonawców można podzielić na dwie grupy - tych od pierwszych wykonań, dla których twórcy specjalnie piszą, i właśnie coverowców, którzy sięgają po utwory z repertuaru innych wykonawców. Na "Żródle" Piekarczyk jest coverowcem.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: