Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Maria Pawłowska (nr 25)

Utworzony przez tryczek, 4 lutego 2011 r. o 14:43
assfada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi z tym komentarzem, bo to niezrozumiałe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysia - to przeurocza dziewczynka, podczas finału wyglądała jak prawdziwa księżniczka aż żal, że tytuł głównej miss nie przypadł jej, ale jedno jest pewne, jest śliczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wspominajac jak jej kochana mamusia jak szarpala podczas tancow dla dzieci , a wczesniej szantazowala aby powiedziala wirszyk Droga mamusi nie przelewaj swoich straconych ambicji na dziecko! Robisz temu dziecku krzywyde, moze zapytasz co onaby chciala, jakie ma marzenia , a nie na sile chcesz z nij zrobic gwiazde. Wiece rodzicielskiej milosci ! P: znam Panią i wiem jak Pani postepuje wedlug córki,te zachowania są karygodne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
nie wspominajac jak jej kochana mamusia jak szarpala podczas tancow dla dzieci , a wczesniej szantazowala aby powiedziala wirszyk Droga mamusi nie przelewaj swoich straconych ambicji na dziecko! Robisz temu dziecku krzywyde, moze zapytasz co onaby chciala, jakie ma marzenia , a nie na sile chcesz z nij zrobic gwiazde. Wiece rodzicielskiej milosci ! P: znam Panią i wiem jak Pani postepuje wedlug córki,te zachowania są karygodne!
Ja również widziałam jak Pani Pawłowska ciągnie z dużą siłą za ręke swoje dziecko. Dziewczynka zaczęla płakać i została wyprowadzona z sali. To wygladalo z boku strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROGIE PANIE FORUM JEST PO TO ABY WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT MARYSI I JEJ TALENTÓW ORAZ URODY, A NIE NA TEMAT JEJ MAMUSI. OSOBIŚCIE ZNAM PANIĄ KINGĘ I JEST TO UROCZA I PRZESYMPATYCZNA KOBIETA. TAK JAK ONA SIĘ OPIEKUJE I TROSZCZY O SWOJĄ CÓRECZKĘ TO NIE SĄDZĘ, ŻE KTÓRAŚ Z PAŃ NAWET W POŁOWIE, TAK JAK MAMA MARYSI, WYWIĄZUJE ZE SWOICH OBOWIĄZKÓW MACIERZYŃSKICH. WG MNIE TAKA MATKA JAK MAMA MARYSI TO SKARB I KAŻDE DZIECKO CHCIAŁOBY BYĆ NA MIEJSCU MARYSI, SĄDZĘ, ŻE JULIA (MISS) RÓWNIEŻ, BO JEJ MAMUSI TEŻ MOŻNA DUŻO ZARZUCIĆ. OSOBIŚCIE BYŁAM NA FINALE I WIDZIAŁAM ZACHOWANIE MARYSI I JEJ MAMY, OBYDWIE UŚMIECHNIĘTE I WPATRZONE W SIEBIE. CÓRECZKA WTULONA U MAMY NA KOLANACH, Z MAMĄ MÓWIŁA WIERSZYK, BO BAŁA SIĘ "POSTRZELONEGO" CLOWNA, A TO JEDNA Z WAS KOBIETY WYSKAKUJE Z TEKSTEM O SZARPANIU I CIĄGNIĘCIU ZA RĘKĘ. BZDURY I OSZCZERSTWA. A TAK NA MARGINESIE DO OBYDWU PAŃ : TO NIESTETY NIE ZNACIE MAMY MARYSI OSOBIŚCIE. JEDNA Z WAS WIDZI UROJONE RZECZY, A DRUGA NAWET NIE WIE JAK MATKA SIĘ NAZYWA, A PUBLICZNIE SIĘ PANI WYPOWIADA NA JEJ TEMAT I MÓWI O WASZEJ DOMNIEMANEJ ZNAJOMOŚCI. TO KARYGODNE I ŻENUJĄCE. WSTYD MI ZA WAS KOBIET-MATKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYSIA TO TAK ŚLICZNA DZIEWCZYNKA TU WIDZĘ, ŻE TOCZY SIĘ JAKAŚ BATALIA O JEJ MATKĘ. TROCHĘ OGŁADY I OPTYMIZMU LUDZISKA. DZIECIAKI SĄ NAJWAŻNIEJSZE A JESZCZE TAKIE ŁADNE JAK MARYSIA TO NASZA PERŁA I PRZYSZŁOŚĆ :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakaś burza mózgów na tym forum, ale Marysia i tak była najładniejsza i to ona powinna dostać koronę a nie jakaś tam Julka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś coś widział, ktoś coś słyszał, ktoś coś wie a tak naprawdę nikt nie widział, nie słyszał, nie wie a wypisuje głupoty o matce Marysi, a nic na temat samej Małej Miss nawet słowem nie wspomni, to po co do cholery jest to forum ??????????? powinno się tu pisać o małej elegantce Marysi, bo forum jest zatytułowane "Maria Pawłowska (nr 25)", a nie o jej matce, bo w tytule nie ma " matka Marysi" , hahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zdaje sobie pani sprawę, że kłamliwe obrażanie osób za pomocą środków masowego przekazu jest karane i podlega pod odpowiedni paragraf, może podać jaki???????? Druga sprawa ustaleniem IP komputera zajęły się odpowiednie służby państwowe, ciekawe jak szanowna pani to wytłumaczy to swoje kłamstewko? Następnym razem nim pani napisze zastanowi się czy warto kłamać. Po trzecie mojemu Dziecku nie podobało sie poprostu na tej dyskotece jak i podczas finału - bywa na lepszych imprezach i chciało iść do domu i dlatego wyszłyśmy, nikt nikogo nie wziął siłą ani nie ciągnął, następnym razem proponuję niezwykłe szkła do okularów, żeby pani lepiej widziała a na chwilę obecną wizytę u dobrego okulisty. Może warto pomysleć nad sobą, przeanalizowac swoje zachowanie a na kompleksy też jest rada. Zazdrość to okropna cecha - ciekawe tylko czy wrodzona czy nabyta, ale współczuję!!!!
Pani K. napisał:
Ja również widziałam jak Pani Pawłowska ciągnie z dużą siłą za ręke swoje dziecko. Dziewczynka zaczęla płakać i została wyprowadzona z sali. To wygladalo z boku strasznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamusiu JULII - to, że siedziała pani obok mnie podczas finału, oczywiście nie jestem tym zachwycona, nie oznacza, że może paniusia tak kłamać, jeżeli czegoś się nie usłyszy dobrze, to nie należy kłamać a jak się czegoś nie widzi, to należy założyć dobre szkła i widoczność od razu zapewne stanie się zdecydowanie lepsza. Co do naszej znajomości, to nie przypominam sobie, żebym panią kiedykolwiek w swoim życiu widziała, więc proszę nie pisać głupot, że mnie pani zna, ale to już pozostawimy na wyjaśnienie tego i inych kłamstw, które zawarła pani w swoim poście po ustaleniu IP komputera przez odpowiednie służby państwowe. Nie pozwolę sobie na oczernianie i kłamliwe obrażanie, najpierw pani sobie przemyśli a dopiero napisze. Co do dzieciństwa mojej Córeczki, to żeby pani dziecko chociaż w 1/4 miało takie jakie ma moje Dziecko, to byłoby super. Jeżeli pani nie zna mnie, mojej Rodziny, więc nie pisze bredni o jakiejś znajomości. Nie potrzebuję nowych znajomości a tym bardziej z panią. Nie zauważyłam, żebym kosztem mojej Córeczki realizowała swoje marzenia, za to pani tak właśnie czyni, chcąc sobie ]coś udowodnić dowartościowując swoją córkę??????? Moja Córcia jest już Gwiazdą, więc nie muszę z Niej robic na siłę. Mojej Córuni ogólnie się nie podobało i od samego początku jak tylko przyszłyśmy chciała wyjść, bywa na lepszych imprezach, po drugie nie przypadł mojemu Dziecku do gustu KLAUN i to przez to się rozpłakała - o czym wszystkim opowiadała jak wróciłysmy do domu a z sali na tzw. "dyskotece" chciała wyjść, więc wyszłyśmy, oczywiście to normalne, że wzięłam swoje Kochane Dziecko za rękę, nie wiem może pani swoją córkę trzyma za nogę albo za włosy a moze za ucho więc to stąd ździwienie????????? Aha i nikt nikogo nie szantażował, poprostu moja Córcia czuje się ze mną bezpiecznie i to właśnie ze mną chciała pójść powiedzieć wierszyk, tym bardziej jak wspomniałam wcześniej, Klaun mojej Córce nie imponował. Następnym razem proponuję umyć uszy, żeby lepiej słyszeć, to co ktoś mówi, bo nie wypada kłamać i zmyslać jak cos się źle usłyszało - jaki to przykład dla dziecka????????? Jak do tej pory nie komentowałam nic na tym forum, nie pisałam nic pod pani adresem, bo nie jest pani kimś kim warto sobie głowę zawracać, mnie obcy ludzie nie interesują, nie mam zwyczaju plotkować, nie lubię fałszu i obłudy. Ja mając do kogoś zastrzeżenie, powiedziałabym mu w oczy a nie uśmiechać się fałszywie a potem kłamać pisząc totalne bzdury!!! Czasem trzeba zająć się sobą, swoim dzieckiem i nauczyć ciekawszych piosenek niż, cyt.: EEEE ...... bo mnie mama bije za to całowanie" - brawo !!! super piosenka, może jeszcze pani napisze na forum jakis fajny przebój a moze taki do którego można byłoby dołączyć te "fajne" trąbki - tylko gdzie taki sprzęt mozna kupić??????????? Myślę, że to już wszystko z mojej strony i chociaż coś pani z tego zrozumie i w niedługim czasie będzie miała pani czas na wypowiedzenie się w sprawie tego co zamieścila w swoim poście, ale to poczekajmy na ustalenia poczynione przez odpowiednie organy państwowe!!!!
znajoma napisał:
nie wspominajac jak jej kochana mamusia jak szarpala podczas tancow dla dzieci , a wczesniej szantazowala aby powiedziala wirszyk Droga mamusi nie przelewaj swoich straconych ambicji na dziecko! Robisz temu dziecku krzywyde, moze zapytasz co onaby chciala, jakie ma marzenia , a nie na sile chcesz z nij zrobic gwiazde. Wiece rodzicielskiej milosci ! P: znam Panią i wiem jak Pani postepuje wedlug córki,te zachowania są karygodne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta wymiana zdań jest tak żałosna ze aż dziw bierze. Pani Pawłowska nie potrafi przyjąć krytyki tylko straszy władzami za to, że ktoś wyraził swoje zdanie. Wystarczyło napisać, ze obie panie są w błędzie, i wyjaśnić jak sytuacja wyglądała z pani strony a nie od razu oskarżać o kłamstwo i oszczerstwa. A w ogóle skąd pani wie, że ten post napisała mama Julii? A może to na panią powinno się nasłać władze za pomówienia? Niech się wszystkie mamy zajmą swoimi dziećmi i nie robią wiochy, bo to naprawdę żenujące co panie tu wypisują. A wyśmiewanie dziewczynki za piosenkę którą wykonywała jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nie stawia pani siebie w dobrym świetle takimi wypowiedziami, więc proszę zająć się córeczką zamiast pluć jadem na forum. To co pani tu napisze pozostanie na długo, co pomyśli o pani córeczka gdy za kilka lat przeczyta co pani tu za kwiatki powypisywała? Pozdrawiam i życzę mądrzejszego podejścia i dystansu do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może należałoby dogłębniej przeczytać to co jest napisane a na co zostały udzielone odpowiedzi. Ten komentarz jest śmiechu wart. Moja Córcia ma odpowiednie zdanie pomimo swojego młodego wieku na temat finału i tej "fantastycznej" nagrody, która została już przekazana charytatywnie do Caritasu, bo mojemu Dziecku sie nie podobała. Nie wiem co niby miałam wyjaśniać, to co zostało napisane, to było oszczerstwa i kłamstwa i jak to pani napisała PLUCIE JADEM przez te 2 osoby? A skąd pani zdziwona wie, ze to kobiety napisały???????? Mnie jak coś się nie podoba, to mówię o tym publicznie a nie zakrywając się nickami, każdy powinien zająć się sobą a nie interesować się kimś kogo sie nie zna a wypisuje, że zna, więc dlatego jak już do będzie wiadomo na 100% kto pisze te fantastyczne nieprawdziwe informacje, zapewne napiszę z imienia i z nawiska właśnie na forum. Ciekawa jestem czy te 2 panie maja cywilną odwagę się podpisać imieniem i nazwiskiem a pani zdziwiona? Proszę panią jaką to niby krytyke mam przyjąć jak nic takiego nie miało miejsca, co zostało w bezczelny sposób opisane. Ja nikogo nie straszę, zrobiłam co uważałam za słuszne - dosyć kłamstwa, zacznijmy żyć w przyjaznym świecie, być szczerymi i nie zazdrosnymi osobami.
Zdziwiona napisał:
Ta wymiana zdań jest tak żałosna ze aż dziw bierze. Pani Pawłowska nie potrafi przyjąć krytyki tylko straszy władzami za to, że ktoś wyraził swoje zdanie. Wystarczyło napisać, ze obie panie są w błędzie, i wyjaśnić jak sytuacja wyglądała z pani strony a nie od razu oskarżać o kłamstwo i oszczerstwa. A w ogóle skąd pani wie, że ten post napisała mama Julii? A może to na panią powinno się nasłać władze za pomówienia? Niech się wszystkie mamy zajmą swoimi dziećmi i nie robią wiochy, bo to naprawdę żenujące co panie tu wypisują. A wyśmiewanie dziewczynki za piosenkę którą wykonywała jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nie stawia pani siebie w dobrym świetle takimi wypowiedziami, więc proszę zająć się córeczką zamiast pluć jadem na forum. To co pani tu napisze pozostanie na długo, co pomyśli o pani córeczka gdy za kilka lat przeczyta co pani tu za kwiatki powypisywała? Pozdrawiam i życzę mądrzejszego podejścia i dystansu do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorka, ha ha
Zdziwiona napisał:
Ta wymiana zdań jest tak żałosna ze aż dziw bierze. Pani Pawłowska nie potrafi przyjąć krytyki tylko straszy władzami za to, że ktoś wyraził swoje zdanie. Wystarczyło napisać, ze obie panie są w błędzie, i wyjaśnić jak sytuacja wyglądała z pani strony a nie od razu oskarżać o kłamstwo i oszczerstwa. A w ogóle skąd pani wie, że ten post napisała mama Julii? A może to na panią powinno się nasłać władze za pomówienia? Niech się wszystkie mamy zajmą swoimi dziećmi i nie robią wiochy, bo to naprawdę żenujące co panie tu wypisują. A wyśmiewanie dziewczynki za piosenkę którą wykonywała jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Nie stawia pani siebie w dobrym świetle takimi wypowiedziami, więc proszę zająć się córeczką zamiast pluć jadem na forum. To co pani tu napisze pozostanie na długo, co pomyśli o pani córeczka gdy za kilka lat przeczyta co pani tu za kwiatki powypisywała? Pozdrawiam i życzę mądrzejszego podejścia i dystansu do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam te wszystkie posty na forum i za głowę się łapie. Każdy chwali swoje dziecko i to jest super, ale to forum jest do rozmowy o dzieciach a nie do krytykowania ich matek :-( a tak mam jeszcze jedno pytanie do mamy Marysi, czy zastanawiała się Pani ile głosów otrzymała Marysia, a może wie to Pani na 100% ? P.S. pozdrawiam wszystkie zjadliwe i zazdrosne mamuśki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamusieńka napisał:
Czy zdaje sobie pani sprawę, że kłamliwe obrażanie osób za pomocą środków masowego przekazu jest karane i podlega pod odpowiedni paragraf,
Nie strasz, nie strasz, od straszenia są duchy a wracając do Marysi to nic w tym dziwnego że nie wygrała, nie miała prawa wygrać bo nie była najładniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...