Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marihuana dozwolona, ale na własny użytek

Utworzony przez obywatel X, 26 maja 2011 r. o 18:04
powoli malymi kroczkami wracamy na tory normalnosci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ponadto, jeśli uzależniony podda się leczeniu, prokurator będzie mógł wobec niego zawiesić postępowanie" W przypadku Marihuany. To jakiemu leczeniu ? Na co ? Bo nie mogę tego rozgryźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no miło ale myślę ze nic to nie zmieni bo policja będzie widziała jak do tej pory w każdym dilera na skale światowa ponadto ile to jest na własny użytek bo mi wystarcza 300g na 10dni. obawiam się ze prokurator może mnie potraktować jako znaczna ilość a to tylko 3 gramy dziennie , nie wiem ile pali prokurator ale dla mnie to jest w kit nie za duzo i nie za mało coś jak 3 piwa. więc grozi mi 12 lat???????? słabo to widzę ale fajnie że coś sie zmienia bo tym kraju nie da sie normalnie żyć tylko woda kradzież woda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W przypadku Marihuany. To jakiemu leczeniu ? Na co ? Bo nie mogę tego rozgryźć.
Chodzi o wyjście z uzależnienia. Uzależnienia PSYCHICZNEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
makro i tesco napisał:
no miło ale myślę ze nic to nie zmieni bo policja będzie widziała jak do tej pory w każdym dilera na skale światowa ponadto ile to jest na własny użytek bo mi wystarcza 300g na 10dni. obawiam się ze prokurator może mnie potraktować jako znaczna ilość a to tylko 3 gramy dziennie , nie wiem ile pali prokurator ale dla mnie to jest w kit nie za duzo i nie za mało coś jak 3 piwa. więc grozi mi 12 lat???????? słabo to widzę ale fajnie że coś sie zmienia bo tym kraju nie da sie normalnie żyć tylko woda kradzież woda...
3 gramy dziennie, to chodzisz ujarany jak bąk... poza tym czytając Twoją wypowiedź, nie jest najlepiej... 3x10=30 a nie 300.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak 30 mała literówka sie wdała nie mniej jednak 30g w Polsce to duża ilość, teraz za to grozi z 5 lat, mówisz dużo nie jest pewien często pale ze znajomymi co to jest 3 jointy na dzień to jak jak piwo rano piwo w popołudniu i wieczorem czy był byś pijany jak menel,?? nie!!, nie upośledza to moich czynności życiowych może nawet pomogłem ci w sklepie wybrać żyrandol czy wziąć kredyt , jestem normalnym człowiekiem spotykając mnie na ulicy nawet byś nie pomyślał ze jestem kryminalista i przestępca bo tak klasyfikuję mnie państwo. żeby nie było nie jestem z tych co walą browar w pracy czy coś w tym stylu. ja po dzojuo ogaraniam więcej i mam wiekszą świadomość tego co robię niż zwykły 40 latek co woli nie myśleć np czy prohibicja ma sens, głowe trzeba mięć otwartą a nie praca dom praca dom woda jedyna rozrywka .ps Jest nas więcej :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakiego uzależnienia? nigdy się nie uzależniłem od marihuany, powinni zdelegalizowac najbardziej uzależniający związek znany ludzkości jako NIKOTYNA!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem marihuany jest bagatelizowany. w sumie sama nie wiem, czy lepiej, żeby była ona na własny użytek, czy jednak nie, żeby w ogóle była zabroniona... bo jednak nie każdy potrafi wyczuć odpowiedni moment, mimo że mowi się, że niby uzależnić się nie można. ale jednak później jak przychodzi co do czego, to okazuje się, że nawet zioło może w głowie zamieszać i pojawiają się problemy. polecam zajrzeć na ***osrodek-leczenia-uzaleznien.pl/ i poczytać o tym problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...