Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Niepodległości: Zamieszki, bójki z policją. 215 zatrzymanych, kilkoro rannych

Utworzony przez lok, 11 listopada 2014 o 19:30
Dlaczego Policja nie używa ostrej amunicji w takich przypadkach???? Jest to zagrożenie życia i zdrowia wiec mozna użyć broni!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego Policja nie używa ostrej amunicji w takich przypadkach???? Jest to zagrożenie życia i zdrowia wiec mozna użyć broni!!!
Bo strzelali by do siebie,idioci !!!!   bu,ha,ha,ha.
0
  Słusznie! Najwyższy czas zutylizować te popłuczyny po faszyzmie!
0
Przykre jest tylko to że POŁY napier dalają się sami ze sobą za nasze wspólne pieniądze,ci umundurowani z tymi po cywilnemu,prowokatorami wmieszanymi w tłum którzy po  " wyłapaniu " zostali od razu odwożeni do domu a nie na żadne komisariaty,posterunki o uprzednim zainkasowaniu dość sporej gotówki.
0
Takie marsze powinny być co miesiąc,co tydzień !!!!   Obudż się polsko !!!  Raz sierpem a raz młotem w tą czerwona hołotę !!!
0
Przykre jest tylko to że POŁY napier dalają się sami ze sobą za nasze wspólne pieniądze,ci umundurowani z tymi po cywilnemu,prowokatorami wmieszanymi w tłum którzy po  " wyłapaniu " zostali od razu odwożeni do domu a nie na żadne komisariaty,posterunki o uprzednim zainkasowaniu dość sporej gotówki.
Prowokacja,prowokacja,jak co roku komucho-konfidencja z POlszewi,POstkomuny chciała rodakom odebrać kolejną radość z marszu ku wolności i normalności,POzbawić walki o pracę,lepszy byt o lepsze jutro.
0
 Osobiście, nie lubię brać udziału w marszach ,chociaż czasami są potrzebne.Natomiast, każdy Polak powinien eksponować nasze barwy z okazji świąt narodowych .Ale spójrzcie jak marnie flagi wyglądają:pomięte,oplątane na krzywym kiju ,często brudne.To nie tak POLACY!!!!!!O naszą BIAŁO-CZERWONĄ trzeba dbać-traktować z szacunkiem.Moja nazywa się DOBRA FLAGA -nie oplątuje się i zawsze super wygląda w każdych warunkach i powiewa odważnie na moim domu cały rok-co dzień mam święto.Potrzebny jest uchwyt flagowy z zabezpieczeniem,aby jej nie wywiało-są różne uchwyty flagowe np.naścienny lub uchwyt balustradowy- nie trzeba nawet wiercić,żeby zamocować.Na YouTube i Pogotowiu Flagowym można zobaczyć jak DOBRA FLAGA dzielnie pracuje ,wręcz walczy w trudnych warunkach i zawsze zwycięża-to prawdziwy symbol .Nasza flaga jest bezpartyjna,łączy nas ponad podziałami.WYWIEŚMY FLAGI!Wkrótce DZIEŃ FLAGI!  
0
Prowokacja,prowokacja,jak co roku komucho-konfidencja z POlszewi,POstkomuny chciała rodakom odebrać kolejną radość z marszu ku wolności i normalności,POzbawić walki o pracę,lepszy byt o lepsze jutro.
Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną, komunistyczno-konfidencką hołotę.!!!!!!
0
Minimum ,co powinien zrobić Polak w narodowe święto,to WYWIESIĆ FLAGĘ biało-czerwoną-to nasze prawo i obowiązek . Chcę zwrócić uwagę na flagi wywieszone na Święto Niepodległości .Widać było flagi zaniedbane,pomięte i oplątane na drzewcu.To nie tak powinno być!!!O naszą flagę-symbol naszej wolności trzeba dbać jak o najcenniejszą rzecz,traktować z szacunkiem. Moja specjalna tzw.DOBRA FLAGA -nie oplątuje się i zawsze super wygląda w każdych warunkach i powiewa odważnie na moim domu cały rok-co dzień mam święto.Potrzebny jest też uchwyt flagowy z zabezpieczeniem,aby jej nie wywiało-są różne uchwyty flagowe np.naścienny lub uchwyt balustradowy- nie trzeba nawet wiercić,żeby zamocować.Na YouTube i Pogotowiu Flagowym można zobaczyć jak DOBRA FLAGA dzielnie pracuje ,wręcz walczy w trudnych warunkach i zawsze zwycięża-to prawdziwy symbol .Nasza flaga jest bezpartyjna,łączy nas ponad podziałami,więc pokażmy swoje barwy POLACY!!WYWIEŚMY FLAGI!-wkrótce DZIEŃ FLAGI.    
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: