Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz "Obudź się Polsko" dotarł na plac Zamkowy

Utworzony przez gosia, 29 września 2012 r. o 17:37
takiTAM napisał:
a coś od siebie potrafisz napisać ?? czy tylko kopiuj wklej ? żal mi takich bezmózgów
i do "BYWALEC" czyli WITAJTA AXCELENCJE: Wydaje mi się, że Wam się wydaje, iż text ten jest Daem Ducha ŚW.(irniętego) pod postacią KULoPATwy! Przecież to pochodzi ode mnie. Żeby se zrobić "kopiuj/ wklej" to trza se napierw napisać! Z myśleneim u Was ch... ciężko! Zostańta z B(L)OGIEM, a będzieta (z) BAWIENI... Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO : [b] K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. [/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek, związki zawodowe nigdzie na świecie nie mają barw, nie mają orientacji politycznej, z natury musza być i są lewicowe. Żądania lepszych zarobków, lepszych gwarancji socjalnych mają orientację lewicową. W Polsce nie ma lewicy, SLD to nazwa, to pokraczny obrzydliwy twór prawicowej lewicy! Piotr Duda, korzystając z pomocy sił, które powinien starannie omijać, ośmieszył protest. Ten robotniczy protest przeciw istniejącej fatalnej władzy kryminalistów, biedzie, bezrobociu, drożyźnie, etc, etc, etc, stał się w odbiorze zbiorowym poparciem dla władzy kleru i prywatnych interesów Tadeusza Rydzyka. Stał się krzykiem poparcia dla jego starań o telewizję! Nie da się połączyć w jedno interesów złodziejów z interesami ich ofiar, a Piotr Duda uznał, że się da i wyszło jak wyszło. Kaczyński razem z kamratami już jest gotów rządzić Polską! Oni już rządzili, nawet razem z bratem. Wyszło fatalnie! Premierem okazał się fatalnym, bez zielonego pojęcia o tym, co miałby robić. Rządy PiS, to było pasmo nepotyzmu, kolesiostwa, złodziejstwa, korupcji, to była codzienność, stanowiska tak samo jak dziś obejmowali durnie, bez pojęcia o tym, co mają robić!! PO nie zdobyła władzy poprzez zamach stanu, PiS przegrało wybory! Przegrali nie dlatego, że dobrze rządzili, tylko dlatego że fatalnie! Nigdy nie cierpiałem na amnezję i wierzę swojej pamięci. Lechu Kaczyński był prezydentem bezpłciowym, żadnym, bez wyrazu, bez charyzmy, był żałosnym bezmyślnym bufonem! Nie miał żadnych szans na reelekcje, miał 12% poparcia i ono leciało w dół! Poparcie dla PO nie jest dowodem deb***izmu wyborców, ani miłości do nich! To strach przed władzą kleru i PiS! Istnienie PiS jako opozycji, gwarantuje wieczną władzę PO! Dla ogromnej większości wybór pomiędzy PO i PiS, był i pozostał oczywisty, bez względu na ilość afer PO, PIS przegrywa! Ostatnia sprawa. Udział kleru jest dowodem zaawansowanego deb***izmu Piotra Dudy. Od czerwca 1989 roku do dziś, było tysiące strajków, głodówek, protestów, okupacji budynków zrozpaczonych ludzi, okradzionych przez władzę ofiar. Moje pytanie brzmi, czy Piotr Duda, czy ktokolwiek z uczestników marszu „Obudź się Polsko”, widział w tych protestach klechę? Czy ktokolwiek potrafi wskazać jedno takie miejsce, jedno jedyne, w którym kler wspierał tych walczących ludzi!? Nie ma znaczenia miejsce w Polsce! Czy ktoś widział taki protest, w którym uczestniczył klecha po stronie ofiar? Do roku 1989 każdy strajk bez względu na powody i liczbę strajkujących był „wspomagany” przez kler, który „rozpaczał” nad dolą gnębionego robotnika. Od czerwca 1989 roku kler nie popiera buntów przeciw władzy do której należy! Dziś my wszyscy- uczestnicy marszu też, płacimy na utrzymanie kleru co roku ponad 7,5 mld złotych. Siedem i pół miliarda złotych rocznie, na utrzymanie nierobów!!! Kler zrabował nasze mienie sumienniej i dokładniej niż III Rzesza i ZSRR razem wzięci! Piotr Duda nie zawahał się unurzać związek w tak podłe alianse, znalazł sobie sojuszników w walce o lepsze jutro, kler i PiS! Wstyd mi za ludzi, którzy tak zeszmacili świętość SOLIDARNOSCI. Dla mnie, dla milionów z nas, sama nazwa związku były świętością! Kolejni przywódcy sumiennie wynurzali związek w fekaliach! Dziś przynależność do cuchnącego fekaliami związku jest wstydem. Obalić rząd może tylko NARÓD, na pewno nie PiS, i na pewno nie kler. Zamiana władzy, tej skompromitowanej, złodziejskiej, bezczelnej, podłej, pozbawionej ludzkich cech, na władzę kleru i PiS, byłoby morderstwem NARODU! Tak wygląda prawda. Nowa władza nie może mieć żadnych zaszłości z władzą obecną! Już daliśmy się nabrać. Wybraliśmy Ruch Palikota, który nie zabrał się za naprawę państwa, nie zabiegał o obniżenie podatków, o zahamowanie drożyzny, o podniesienie płac, o obniżenie kosztów utrzymania, o nowe miejsca pracy, etc, etc, etc. Nie wytykał władzy nieudolności. Dla Palikota i jego kompanów najważniejszą sprawą było zdjęcie krzyża z sali sejmowej! Ruchliwy pederasta domaga się jako poseł, równych praw pederastów z prawem do adopcji dzieci włącznie! Osobiście nie jestem tak nowoczesny, dla mnie nie do przyjęcia jest adopcja dzieci przez pederastów. W nadziei zmian na lepsze, inne, nowocześniejsze, bardziej laickie, wybraliśmy grupę ludzi fundując im poselski mandat , immunitet nietykalności i koryto sejmowe warte 10 tysięcy złotych miesięcznie. Ten fatalny wybór jest dowodem na to, że zmienić nasz los, nasz kraj, mogą wyłącznie ludzie, którzy nigdy wczesnej nie byli powiązani z obecną władzą, dla których istnienie kleru jest wyłącznie folklorem! Demokracja ma trzy niezależne od siebie władze. Ustawodawcza- parlament, wykonawcza- rząd, sądownicza. Na dziś jest jedna władza, rząd. To nie sejm kontroluje rząd tylko na odwrót. Sejm na polecenie rządu uchwala potrzebne mu prawo i ustawy. Władza ustawodawcza jest fikcją, podlega w całości władzy wykonawczej. Sędziów powołuje rząd, bez zgody rządu nikt nie zostanie powołany na sędziego! Media z mocy prawa powinny być sojusznikiem każdej opozycji, to media mają wytykać władzy nieprawości. W III RP media są częścią tej władzy. To na wskroś faszystowski lub komunistyczny styl uprawiania rządów. Każdy powiat powinien wybierać jednego posła, bez względu na wielkość powiatu. Wykluczyć wybranym posłom możliwość sprawowania władzy wykonawczej.. Sejm powinien powoływać ministra sprawiedliwości, prokuratora generalnego, sędziów, i prokuratorów, a także szefa NIK, szefa CBA< ABW, komendanta policji. Sejm powinien mieć również prawo odwołania rządu powołanego przez prezydenta. To prezydent powinien powoływać premiera, prezydent wybierany jak dotychczas! Nie powinno tak być, by władza wykonawcza sama sobie ustalała prawo. A tak jest w rządzie III RP, w sejmikach wojewódzkich i starostwach powiatowych. Radni sami sobie uchwalają prawo i je wykonują. To tyle co mam do powiedzenia. By osuszyć istniejące bagno, trzeba ludzi nie skażonych związkami z obecną władzą. Uznać raz i na zawsze, że kler to firma handlowo usługowa, ma tyle wspólnego z bogiem co jej ofiary! Tyle samo. Tylko ludzie nie do końca normalni mogą mieć nadzieję, że kler im pomoże zwalczyć władzę, która na ich utrzymanie rocznie wydaje 7,5 mld złotych! Pozdrawiam naiwnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne nie jestem jedyna osobą, która ma wrażenie,ze słuchacze Radia Maryja i TV Trwam żyja w jakimś innym swiecie..." Protestowali przeciw brakowi dialogu społecznego, podnoszeniu wieku emerytalnego, w obronie swobód obywatelskich i pluralizmu mediów." Nie zauważam braku dialogu społecznego. Wystarczy trochę zaangażowania i zainteresowania osobistego i dialog jest.... chyba tylko w tym zdaniu chodzi o tym żeby wszyscy nagle zaczęli rozmawiać o Pisie i wielkim Kaczyńskim.... Wiek emerytalny( o ile wiem jako przeciętny obywatel) już podniesiono, może to zmienić następna ustawa ale przy obecnej sytuacji ekonomicznej i społecznej naszego kraju trzeba bardzo wnikliwie poszukiwać lepszych rozwiązań. Pluralizm mediów i i swobody obywatelskie- cóż może lepiej oddać te kwestie Trybunałowi konstytucyjnemu jak już ktoś się czuje taki pokrzywdzony ?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...