Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek Komorowski zapomniał o Roku Jana Karskiego?

Utworzony przez kjl, 23 marca 2010 r. o 12:44
Dalej wyolbrzymiacie Karskiego. Był tylko i wyłącznie kurierem. W sprawie żydowskiej prawdziwym bohaterem był Szmul Zygielbojm, członek Rady Narodowej Rz. P. w Londynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, panie Komorowski. Mam nadzieje, ze nie bede miec takiego prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski nie pamieta, ale z zakonczenia wynika, ze pamieta... Sikorski. Ciekawe.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Komorowski "dołuje" taką inicjatywę, to NO COMMENTS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wanda S. napisał:
Wstyd, panie Komorowski. Mam nadzieje, ze nie bede miec takiego prezydenta.
Wszak OMC Prezydent Komórka- Komorowski aktualnie załałatwia swoje sprawy a jak zostanie Prezydentem wyprostuje drogi kręte. W tym i sprawę Pana Karskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Claude Lanzmann twórca filmu"Shoach" kazał mu zapomnieć ?,a i według Yannicka Haenela w jego książce"Jan Karski Powieść" przedstawia Jana Karskiego jako zdziczałego schizofrenika,paranoika(nie czytałem-oparłem się na relacji K.Pawełka w serwisie Kuriera Lubelskiego z dnia 10.02.2010 r.).Cóż biedny Komorowski w takiej sytuacji może zrobić jak nie zapomnieć ? Nie tylko o Karskim zapomniano,ale i o Witoldzie Pileckim,o rodzinie Ulmów,o Henryku Sławiku i tysiącach innych którzy oddali swoje życie i swoich bliskich ,za żydów.Nas w oczach świata Żydzi przedstawiają jako barbarzyńców( patrz filmy :"To By Or Not To By","None shall Escape", czy "In Our Time" dodać jeszcze opinie :Jana Tomasza Grossa w książkach "Sąsiedzi","Strach"; żydowskiego komika zamieszkałego w Angli Stephena Fry-a, czy ZE'EV Tzahora. W oczach żydów Polacy znajdą uznanie jak się zbiorą i czwórkami pójdą prosto do Nieba ....ale innego niż oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wanda S. napisał:
Wstyd, panie Komorowski. Mam nadzieje, ze nie bede miec takiego prezydenta.
OBYŚ MIAŁ WIĘCEJ AMNEZJI W TYM KIERUNKU TO WYBIORĘ CIĘ NA PREZYDENTA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spawa Karskiego staje się - jak widać - testem dla Komorowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Nowaku-Jezioranskim nie zpomni, spokojna glowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radek pamiętaj o Karskim, skoro Bronek ma amnezję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karski jest dla świata bohateram. To czy Sejm coś uchwali czy nie, nie ma żadnego znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje, pozycja Karskiego jest tak zalezna od gestu Komorowskiego w Sejmie, jak prognoza pogody w TVN od Omeny Mensah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...