Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marszałek PiS wystartuje z list Platformy Obywatelskiej

Utworzony przez ktosik, 6 października 2010 r. o 08:34
Czytam i nie rozumiem, skoro odszedł z PiS, to jak może być PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdobędzie w porywach 100 głosów, może 120 .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z PAXu do Śmaxu-jak powiadał kabareciarz Jan Pietrzak. Coż sioę nie robi dla kariery i osiągnięcia profitów radnego.Można się zeszmacić (i zeszmacić PO - tak już szambo) aby tylko załapać się po łatwe pieniądze. Myślę,że PiS już ma niewiele do powiedzenia.PO także zagłębia się we własnych odchodach. P.S.Ciekawe gdzie teraz pójdzie p.Zdzicho (radny miejski),który przechodził z partii do parti (ostatnio przeszedł z PO do PiS).Chyba to już koiec jego kariery,chociaż mimo wszystko był poczciwy chłopina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do chytrusek. A ten Twój Pietrzak to nie powiedział ci jak planował karierę w Ludowym Wojsku Polskim? Niedoszły chorąży LWP dziś wystawia cenzurki za tamte czas.... Boże Ty patrzysz i ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http
Ostatnio edytowany 6 października 2010 r. o 17:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Zdrojek ,Zdrojek jak patrzę na twoją fizjonomię to mam nieprzeparte wrażenie,że widzę kogos,kto w handlu nie przebiera w środkach.Szkoda mi ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty napisał:
Do chytrusek. A ten Twój Pietrzak to nie powiedział ci jak planował karierę w Ludowym Wojsku Polskim? Niedoszły chorąży LWP dziś wystawia cenzurki za tamte czas.... Boże Ty patrzysz i ....
Dokładnie to tę karierę planowała matka p. Pietrzaka bo co ma do powiedzenia człowiek 11-letni (w tym wieku poszedł do Korpusu Kadetów im. K. Świerczewskiego)? Nie wzywaj Pana Boga nadaremno, choć to ostatnio modne w kręgach salonowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Był członkiem Związku Młodzieży Polskiej, a także Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Po latach przyznał w wywiadzie dla Rzeczpospolitej (1994): Nie miałem nic przeciwko zastanej rzeczywistości. Nie walczyłem z nią, ja z niej wyrastałem ? byłem w ZMP, w partii. Socjalizm brałem wprost (...). Dlatego w radzie robotniczej uchodziłem za krzykacza" Wikipedia hasło Jan Pietrzak. Nie ma jak patrzeć innym na ręce, swoim wybaczać wszelkie bezecenstwa. Sekciarska mentalność....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O qrwa co przed każdymi wyborami zmiana barw co za banda obezjajców. Czy społeczeństwo Lublina jest tak głupie czy ma amnezję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się zeszmacic, za parę złotych. Zero honoru......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jego asysytent "wiecznie nagięty" michaś też sobie idzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Jarek!!! trzymam kciuki- życzę zwycięstwa- nie ważna partia- ważna osobowość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Jarek- wygraj!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...