Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe na jakiej podstawie pijanego pasażera zatrzymała policja skoro kierowca był trzeźwy...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe na jakiej podstawie pijanego pasażera zatrzymała policja skoro kierowca był trzeźwy...!!!
jako świadek zdarzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...potomkowie ubeków rozbijają się wypasionymi furami i nie zwracają uwagi na nic i na nikogo! Szary człowiek zawsze jest ofiara a tym nic nie zrobią! a może oni z KOD? bo tam się nie szanuje Polaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jako świadek zdarzenia?
od kiedy to świadków się zatrzymuje??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...potomkowie ubeków rozbijają się wypasionymi furami i nie zwracają uwagi na nic i na nikogo! Szary człowiek zawsze jest ofiara a tym nic nie zrobią! a może oni z KOD? bo tam się nie szanuje Polaków!
  Dobrze rzeczesz człowieku, obecnie szary człowiek nie może sobie spokojnie poleżeć na asfalcie bo mu jakiś zbir przejedzie po karku audi 80, dożywocie takim, mam nadzieje że Pis się zatroszczy o nich i nie wyjdą długo na świeże powietrze ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem w życiu podobna sytuacje i nie życzę nikomu takich przeżyć. Współczuje kierowcy bo nikt się nie spodziewa leżącego na drodze człowieka. Jego życie z ta świadomością nigdy nie będzie już takie samo. Zastanówcie się co piszecie!!!! I co byście czuli w takiej sytuacji gdyby za kierownica siedział wasz syn! Córka! Mąż! Dziadek! Matka! Czy ojciec!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiecie o tym ,że zmieniono przepisy? Wszyscy pasażerowie także muszą być TRZEŹWI - nawet w autobusie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam żal do Boga że takie ścierwa pseudo patrioci łajzy PISowkie żyją na tym świecie.. Ruszcie tymi zanikłymi mózgami.. To był wypadek i nikomu tego nie życzę takiej sytuacji! Wszelkie wyrazy współczucia dla rodzin z obu stron, bo nie jest łatwo żyć ze świadomością że ktoś zginą przejechany przez Ciebie. To juz nie pierwsza sytuacja w tym regionie. Nie pozwólcie swoim znajomym nigdzie wychodzić najebanym w trzy dupy, bo to właśnie przykład jak taka zabawa z alko. może się skończyć, juz nie raz ściągałem pijanych ludzi z jezdni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...mam żal do Boga że takie ścierwa pseudo patrioci łajzy PISowkie żyją na tym świecie.. Ruszcie tymi zanikłymi mózgami....." Co ma umysłowa łajzo do tego wypadku PIS???? TVN i GW tak Ci już mózgownicę wyprało.!! Może Kaczyński mu lał w ryja gorzałę a potem ułożył na jezdni??. Zastanów się najpierw umysłowa miernoto nim coś napiszesz na necie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...potomkowie ubeków rozbijają się wypasionymi furami i nie zwracają uwagi na nic i na nikogo! Szary człowiek zawsze jest ofiara a tym nic nie zrobią! a może oni z KOD? bo tam się nie szanuje Polaków!
Pisowski głupku szkoda dla ciebie nawet klikać w klawiaturę. Napij się wódy i wyłącz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz weszlo prawo ze na drogach sie spi wiec chyba jasne ze sie nie jezdzi! Dlatego kierowca zostal zatrzymany za te zbrodnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA WASZEJ NIEE WIEDZY BO TAK TO MOGĘ NAZWAĆ ZABITY NIE LEŻAŁ TYLKO SZYEDL DO DOMU PO WŁAŚCIWEJ STRONIE DROGI BEZ ŻADNEGO OŚWIETLENIA WIĘC DROGI DZIENNIKU WSCHODZI ZANIM ZACZNIESZ OPISYWAĆ TAKIE BZDURY NAJPIERW TRZEBA SIĘ UPEWNIĆ FAKTÓW, POLICJA NAJECHALA NA LEŻĄCEGO JUZ POSZKODOWANEGO WIĘC NIE MOGŁA WIEDZIEĆ CO SIĘ WYDARZYŁO PS. BYŁ TO MÓJ WUJEK NIE NAJLEPSZY ALE BYŁ. TAKA PRZESTROGA DLA KIEROWCÓW ŻEBY NIE LAAMALI PRZEEPISSOW I JEŚLI JEST 50 TO NIE PRZYSPIESZAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale jest OBOWIĄZEK posiadania odblasków, bo na ciemnych, nieoświetlonych drogach nie widać nawet ulic już nie mówiąc o idącym człowieku i wcale nie trzeba jechać nieprzepisowo, żeby nie zauważyć go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież sprawca tego wypadku właśnie zginął, jakim prawem zatrzymani są ci ludzie??!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasami mam wrażenie, że niektórzy tylko po to wchodzą poczytać tu cokolwiek, aby trochę pokłócić się z innymi w komentarzach, poobrażać i pobić pianę. Wszędzie tylko wylewana ta frustracja nawet pod artykułem o gościu który zginął na ulicy. Czy leżał, czy szedł to nie ważne. Szkoda człowieka i szkoda też kierowcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taksówkarze mają znakomitą podzielność uwagi. Ten kierowca nawet nie pomyślał o pieszym na drodze i przy tym był zagadany przez pijanych kumpli. Nie jest wykluczone, że kumple nalegali, aby "współsprawca wypadku" jechał szybciej. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość, bo nie przewidywał żadnej "przeszkody na drodze". Pieszy nie był oznakowany. Jeszcze nie wiadomo, czy był trzeźwy. Podobnych wypadków będzie jeszcze mnóstwo. Jak im zapobiec? Jest mało prawdopodobne, że kierowca jechał poniżej 50 km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie no to jakas paranoja czlowiek sobie lezy w nocy spokojnie na jezdni a tu zawsze musi sie jakis gnojek trafic i go przejechal,pewnie marihuany sie nawstrzykiwal i mu sie obraz telepal.Moja babcia mowi ze co drugi teraz to taki nacpany tym jezdzi.amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem części komentarzy. Jesli ktos lezy w nocy na drodze, to naturakna konsekwencja jest, ze zostanie przejechany. W zwiazku z tym, bylo tylko kwestia czssu, kto to zrobi. Zrobil to ten mlody nieszczesnik. Szkoda chlopaka, bo to nie on zachowal sie nieprawidlowo, ale ten, ktory zginal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem wszystkie komentowane sprawy i tylko jeden jest zasadnie konkretny i odbierający nasza co dzienność w właściwym świetle zgodnym z prawda i potrzeba wskazania wlaciwego sposobu odczytywania wypadkow. Oczywiście człowiek został opluty i wyzwany od Pisowcow, co jest w uczuciu narodu zaszczytem a nie dysfunkcyjnoscia zaszlosci komunistyczno-socjalistycznej. Zawzieli się Pomatoly co to by narodem pomiatać i wybić co do jednego. Ja jak jade to się patrze i na człowieka nie wjeżdżam po prostu! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...