Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz azbest na dachu? Musisz go ściągnąć!

Utworzony przez Gość, 11 grudnia 2009 r. o 16:31 Powrót do artykułu
Cena zaporowa! Wolę poczekać jeszcze 20 lat! mam dach o powierzchni prawie 200m2. Przy takich kosztach i braku wsparcia przez państwo nie spodziewajmy się rychłego uporania z problemem. Następny absurd w tym kraju! A jeżeli chodzi o dofinansowanie to się zorientowałem - zrób => wystąp o dofinansowanie => dostaniesz albo nie! Przeciętna gmina dysponuje środkami na zaledwie kilka dachów rocznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co zrobić z sąsiadem który w ogródkach działkowych Rodzinny Ogród Działkowy Akademicki w Elizówce zrobił sobie kompostownik 2x2m ze starych płyt azbestowych przywiezionych z rozbiórki i postawił to w odległości o,50 m od mojej działki i drzew owocowych. Na zwróconą uwagę uzyskałam odpowiedz : przecież to 30 letni azbest on już nie pyli.Obdzwoniłam wiele instytucji w Lublinie i odsyłana byłam od jednej do drugiej i nic. Moj mail: gioconda54@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nie zauważyłem w swoim środowisku chorób które powoduje azbest pylicy azbestowej i międzybłoniaka opłucnej Jaka jest liczba tych chorób w skali kraju i jakie są koszty leczenia? Przy wycince drzew ginie rocznie ok 20 osób - czy mamy nie wycinać drzew? Czy wyciąć wszystkie żeby nie było ofiar Temat i liczba "wypadki drogowe" są wszystkim znane - koszty niekoniecznie Reasumując - liczba ofiar azbestu na pewno jest mniejsza od liczby ofiar wycinek drzew (lub wybuchu gazu w mieszkaniach) Trutu tu tu kawał drutu - jak azbest jest i będzie utylizowany zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi zasadami (zwłaszcza przez dzielnych strażaków)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co zrobić z sąsiadem który w ogródkach działkowych Rodzinny Ogród Działkowy Akademicki w Elizówce zrobił sobie kompostownik 2x2m ze starych płyt azbestowych przywiezionych z rozbiórki i postawił to w odległości o,50 m od mojej działki i drzew owocowych. Na zwróconą uwagę uzyskałam odpowiedz : przecież to 30 letni azbest on już nie pyli.Obdzwoniłam wiele instytucji w Lublinie i odsyłana byłam od jednej do drugiej i nic. Moj mail: gioconda54@o2.pl
a co na to prezes ROD"Akademicki" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem, ze uswiadomilas chlopa, ze eternit im starszy, bardziej pyli? Ludzie nie wiedza, ze to, co z czasem zanika to jest wlasnie lepiszcze, cement, ktory azbestowe wlokna wiazal. Znika cement, no bo deszcz, mroz, wiatr, i wloka staja sie "wolne".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...