Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz profil na Naszej-klasie? Możesz trafić do reklamy

Utworzony przez KK, 26 czerwca 2010 r. o 09:31
ŻYDOWSKA GAZETA PRZEŻYĆ NIE MOŻE NIE PRZEGRAŁA Z NASZĄ KLASĄ SWEGO CZASU I JUDZI JAK TO MA W ZWYCZAJU,GŁUPCY OCZYWIŚCIE BEZ WŁASNEGO ZDANIA BIORA TO ZA PEWNIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
ŻYDOWSKA GAZETA PRZEŻYĆ NIE MOŻE NIE PRZEGRAŁA Z NASZĄ KLASĄ SWEGO CZASU I JUDZI JAK TO MA W ZWYCZAJU,GŁUPCY OCZYWIŚCIE BEZ WŁASNEGO ZDANIA BIORA TO ZA PEWNIK
Sam jesteś głupcem i w dodatku idiotą, wszystko co napisali w artykule to prawda, zresztą trzeba było posłuchać audycji Janusza Weissa w radiu Zet. Ja i wielu moich znajomych już usunęliśmy swoje profile i tak zrobi większość nie mam zamiaru udostępniać im zgody co do mojego wizerunku czy tez zgody na nieodpłatne przetwarzanie danych. Prezes Nk myślał ze użytkownicy to banda głupków którzy zgodzą się na wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja niestety zaakceptowałem, ten regulamin ale jeżeli go nie zmienią to usunę z wielkim smutkiem swój profil, bo przesadzili z tym prawem do wizerunku itd. Nie przeszedłem do Facebook'a bo nie ulegam łatwo modzie i nie chciałem brać udziału w dziwnej histerii zwanej Nasza- klasa jest od dupy, teraz mam Facebook;a bo dla mnie to było żałosne, ale widzę, że Naszej klasie nie zależy na użytkownikach. smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już usunąłem, fajnie było, ale niestety... Dzięki wszystkim za wspólną zabawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Sam jesteś głupcem i w dodatku idiotą, wszystko co napisali w artykule to prawda, zresztą trzeba było posłuchać audycji Janusza Weissa w radiu Zet. Ja i wielu moich znajomych już usunęliśmy swoje profile i tak zrobi większość nie mam zamiaru udostępniać im zgody co do mojego wizerunku czy tez zgody na nieodpłatne przetwarzanie danych. Prezes Nk myślał ze użytkownicy to banda głupków którzy zgodzą się na wszystko.
ALEŚ MI DOKOPAŁ CZYTAĆ REGULAMIN TO TY MOŻE POTRAFISZ ALE BEZ ZROZUMIENIA I TO CO NAPISAŁEM POPRZEDNIO PODTRZYMUJĘ TYCZY SIĘ TEŻ CIEBIE W PEŁNEJ KRASIE ,A ZA WYROCZNIĘ WEŻ SOBIE TEŻ WIEWIÓRSKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można próbować odwołać swoją zgodę w następującym miejscu na nk.pl - proszę iść kolejno: Profil...edytuj profil...Zaawansowane...Zgody. Jeśli jednak odhaczy się zgodę (tak jak i ja próbowałem dziś to zrobić), to trzeba usunąć profil. Nk daje wtedy też opcję kasowania zdjęć, których nie chcemy dać do wykorzystania nk.pl. Jeśli chce się korzystać z profilu na nk.pl, nasza zgoda na obecny regulamin jest konieczna. Pozostaje też czekać na działania Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który zgodnie z artykułem w Wyborczej, ma zająć się tematem. A nawiasem wkurza mnie to i też zastanawiam się nad skasowaniem konta. Może ucieczka dużej ilości użytkowników pomoże właścicielom nk.pl zmądrzeć i zmienić regulamin. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usuniecie profilu z NK to piku, usunięcie danych osobowych z ich bazy - to prawdziwe wyzwanie i wymaga oczekiwania. Jeśli usuwać to jedno i drugie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profil na NK usunęłam 2 lata temu. Do dzisiaj otrzymuję od nich powiadomienia abym zobaczyła, kto z moich znajomych jest aktywny, kto coś tam skomentował itp. Jest to oburzające ! Prawdopodobnie po moim zejściu z tego świata będą spamować moje dzieci a potem wnuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak usunąć dane z ich bazy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usuniecie konta nic nie da, bo dane są archiwizowane w ich dazach.....trzeba dodatkowo wysłac do nich maila zeby usuneli nasze dane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah tak jest, umieszczajcie na NK więcej danych osobowych i tysiące zdjęc z wakacji głupota sie mści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja najpierw potwierdziłam regulamin a teraz chciałam odhaczyć zgode na ten regulamin, zrobiłam to ale musiałam usunąć konto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nk nie zalezy na nas - internautach to jej strata . Wychodzę z nk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego nie używam nk od ponad roku, ale za to facebook, przynajmniej przyzwoicie wykonany, reklamy nie nachalne no i ta logicznosc budowy calego serwisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B napisał:
dlatego nie używam nk od ponad roku, ale za to facebook, przynajmniej przyzwoicie wykonany, reklamy nie nachalne no i ta logicznosc budowy calego serwisu
facebok - haha to dopiero jest pierun - gorsze to niz nasza-klasa. i te głupi gry - heh Spróbuj skasować konto z facebooka - graniczy z cuden 1 a dane na serwerach zostaja chyab na zawsze pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dofanówfacebooka napisał:
facebok - haha to dopiero jest pierun - gorsze to niz nasza-klasa. i te głupi gry - heh Spróbuj skasować konto z facebooka - graniczy z cuden 1 a dane na serwerach zostaja chyab na zawsze pozdrawiam:)
Nie jestem wielkim znawcą ale odniosłem wrażenie , że akurat "FACEBOOK" jest mniej "logiczny" od "NK" .... Niemniej jednak jak mnie wkurzą to zlikwiduję konto na "NK" . Pozdrawiam ! :-)[/ font]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
ŻYDOWSKA GAZETA PRZEŻYĆ NIE MOŻE NIE PRZEGRAŁA Z NASZĄ KLASĄ SWEGO CZASU I JUDZI JAK TO MA W ZWYCZAJU,GŁUPCY OCZYWIŚCIE BEZ WŁASNEGO ZDANIA BIORA TO ZA PEWNIK
Sczesc Boze! CapsLock sie zacial...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja niestety zaakceptowałem, ten regulamin ale jeżeli go nie zmienią to usunę z wielkim smutkiem swój profil, bo przesadzili z tym prawem do wizerunku itd. Nie przeszedłem do Facebook'a bo nie ulegam łatwo modzie i nie chciałem brać udziału w dziwnej histerii zwanej Nasza- klasa jest od dupy, teraz mam Facebook;a bo dla mnie to było żałosne, ale widzę, że Naszej klasie nie zależy na użytkownikach. smutne.
Niestety.. ale zamordowali to co najpierw stworzyli.. najpier przez mase upierdliwych funkcji, potem przez pazerke i na koncu przez kompletny brak szacunku do nas, uzytkownikow. Zamiescilem tam m in. zdjecia i nie zgodze sie zeby ktos sobie je przywlaszczyl... Zmiana adresu to tez najgorsza samoboja.. NK- Naciagamy Klientow czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...