Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz samochód? Będziesz musiał zapłacić abonament RTV

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 kwietnia 2017 o 16:31 Powrót do artykułu
a jak mam samochód a nie mam radia??????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jak ma 3 prywatne samochody i nie mam radia w żadnym z nich ?
0
Kolejna polska parodia, czy Ci w rządzie za mało zarabiają????? Takimi głupim i debilnymi decyzjami wygraniają Polaków za granicę. 
0
Niech tak dalek PiS mysli to nastepnych wyborow nie wygra.....
0
Wiecie co to jest paranoja.dosc tego ludzie na chleb nie mają a co dopiero placic im na podwyżki.jeszcze dojdzie do tego ze bedziemy musieli placic za siebie samych.glupota.nastepnych wyborow nie przejda na nikogo glosu nie puszcze .
0
Tylko, że w samochodzie radio ma i ten co chce i ten co nie chce, więc nakładanie abonamentu przypomina nałożenie kary, za to, że kupiło się samochód.
0
czy posiadacze telefonów komórkowych i smartfonów w których jest radio też będą płacić abonament RTV
0
PIS=PRL=PZPR
0
Podatek od telewizji reżimowej. Brawo!
0
A JA MAM TRZY SAMOCHODY...................................
0
W UK od lat momencie zakupu dowolnego odbiornika płaci się TV Licence ... i tak to powinno być.
0
Taki managier jak kurwski wyleciałby z każdej prywatnej firmy za takie zarządzanie.....
0
Mam 3 samochody na firmę., więc będę płacił 4 abonamenty (bo jeden w domu)????!!! A nie słucham lewackiej Trójki tylko stacje prywatne !!!!!!
0
BOŻe jakie prostactwow tej Polsce!!!! To murzyn w afrycer na Saharze więcej rozumie niż Polak w polsce. Żal czytać te wasze Putinowe wypowiedzi. Jesteście jak Stalin.
0
PiS nas ładnie dyma a będzie dymał jeszcze bardziej. Rzucił ochłap w postaci 500+ a ukradkiem pod osłoną nocy przepycha kolejne podwyżki podatków
0
Lemingi już wyją do Księżyca. To dobrze. Po to głosowałem na PiS, by im też "żyło się lepiej" w III RP.
0
Powinjo
0
Powinno być jak u demokratycznej cioci Merkel... masz adres zameldowania placisz grzecznie abonament. I wierzcie mi, każdy Polak ze stałym zameldowaniem grzecznie i bez pretensji placi te 19,90€ za niemieckie abo. Chociaż każdy ma polską platformę. Ale lemingi z małym móżdżkiem tego nie pojmują.
0
Niech płacą ci co oglądają tą badziewną tv. Gorszy sort, lewactwo, swołocz nie mają zamiaru do tego się dokładać.
0
A jak odkręce antenę bo i tak radia nie słucham?
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: