Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka Madzi usłyszała wyrok: Winna zamordowania swojej córki (wideo)

Utworzony przez lolek34, 3 września 2013 r. o 12:54
Powinna dostać dożywocie a zresztą za kratami powiesi sie na tygrysie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy "na tygrysie"? Moim zdaniem to mało jednak znając różne przypadki rodem "z polski" można powiedzieć, że satysfakcjonujące jest to, że w ogóle 'coś dostała' bo mogli ją uniewinnić. Na szczęście sobie posiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są igrzyska które nam tusk funduje aby rodaków czymś zająć i odwrócić uwagą od nędzy i problemów z jakimi teraz borykają się Polacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co o tym tyle piszecie, skoro to nie ma dla nas większego znaczenia? Po to żebyśmy zajmowali się sprawami nieistotnymi i nie myśleli i nie pytali o rzeczach ważnych??? To jest wasza misja, "dziennikarze"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i jeszcze wiadomość w dziale KRAJ/ŚWIAT. Płytkość tych dziennikarzy mnie przeraża! Tak jakby nic w kraju/na świecie się nie działo ważniejszego. Albo może mają czytelników za kompletnych idiotów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są jedynie słuszni dziennikarze i takie zadania,zmyły,odwracanie kota ogonem mają narzucone z GÓRY,wszystko odbywa się za pomocą SMS-ów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu bardzo mi Ciebie szkoda, to bardzo niesprawiedliwy wyrok. Liczyłem że zostaniesz uniewiniona. Wiem że będziesz się odwoływać i wyrok zmniejszą na 15 lat. Ten wyrok to polowanie na czarownice. Jesteś absolutnie niewinna - kobieta z Twoją klasą nie mogła coś takiego zrobić. Co za niesprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu bardzo mi Ciebie szkoda, to bardzo niesprawiedliwy wyrok. Liczyłem że zostaniesz uniewiniona. Wiem że będziesz się odwoływać i wyrok zmniejszą na 15 lat. Ten wyrok to polowanie na czarownice. Jesteś absolutnie niewinna - kobieta z Twoją klasą nie mogła coś takiego zrobić. Co za niesprawiedliwość.
Ty Rafał jesteś jej patelmistrzem ??? czy zwykłym zjadaczem podpasek po przebiegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wyrok to parodia prawa. Jak można skazać młodą kobietę, nigdy nie karaną na 25 lat więzienia w procesie poszlakowym. A co jeśli jest niewinna, a może było dokładnie tak jak sama zeznała. Za granicą taki wyrok byłby nie do pomyślenia. Maksymalny byłby 15 lat. U nas prasa brukowa zrobiła wokół tej sprawy tyle wrzawy że sąd poświęcił tę niewinną kobietę bo bał się tłumu. A tłum najchętniej rozszarpał by ją na kawałki. Poczułem się jakbym żył kilkaset lat wstecz. Co za ciemnota !!! Kaiu trzymaj się - tak jak powiedział Twój obrońca to dopiero pierwsza połowa , w drugiej wypunktuje ten mechanizm haniebnego wyroku.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wyrok to parodia prawa. Jak można skazać młodą kobietę, nigdy nie karaną na 25 lat więzienia w procesie poszlakowym. A co jeśli jest niewinna, a może było dokładnie tak jak sama zeznała. Za granicą taki wyrok byłby nie do pomyślenia. Maksymalny byłby 15 lat. U nas prasa brukowa zrobiła wokół tej sprawy tyle wrzawy że sąd poświęcił tę niewinną kobietę bo bał się tłumu. A tłum najchętniej rozszarpał by ją na kawałki. Poczułem się jakbym żył kilkaset lat wstecz. Co za ciemnota !!! Kaiu trzymaj się - tak jak powiedział Twój obrońca to dopiero pierwsza połowa , w drugiej wypunktuje ten mechanizm haniebnego wyroku.  
Co ty jesteś Qrwa? zjadaczem jej podpasek,starym onanistom ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty jesteś Qrwa? zjadaczem jej podpasek,starym onanistom ???
zamilcz głupia kobieto,jesteś jedną z tego tłumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamilcz głupia kobieto,jesteś jedną z tego tłumu
A ty jesteś zwykłym onaniostom i erotomanem,patrzysz na ten proces i się chyba spuszczasz do weki.,przegryzasz jej podpaski czipsami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
różne rzeczy dzieją się w kobiecej głowie po urdzeniu dziecka , ale t sprawa nie jest czysta, ja nie ocenim tej kobiety ale mam dziecko i trudno mi  biektywna ocene 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dostała zdecydowanie za mało .... już od początku kręciła... i tak pewnie po 10 latach wyjdzie na warunkowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ty wiesz o czym piszesz. Czy ty wiesz co to jest proces poszlakowy. Jak to czytam to myśle że ty nie masz o tym pojęcia i tak naprawdę to nie wiesz o czym piszesz. To jest więcej niż śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bravo!!! Wg mnie to i tak za mało, ale dobrze, że chociaż tyle dostała parszywa suka  :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coz kpila z nas wszystkich tyle czasu.Ciagle zmiany wizerunku tance na rurze.Tak nie zachowuje sie czlowiek ktory traci dziecko w wyniku nieszczesliwego wypadku.Jest morderczynia kims kto nie ma serca.TTeraz zakpil z nas Sad dajac jej taki wyrok.Za nasze podatki bedzie sobie grzecznie siedziec 15 lat.Za darmoszke dostanie jedzonko i wszystkie udoskonalenia no bo przeciez morderczyni tez czlowiek.A czy ktos pomyslal o tym biednym dzieciatku ktore umieralo w bolach.Przepraszam ale ona czyli ta bezlitosna osoba powinna umierac na oczach spoleczenstwa w bolach tak samo jak na oczach spoleczenstwa klamala ze jej ukradziono dziecko.Kara smierci w mecxarniach taki powinien byc wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieknie, po 12,5 roku na garnuszku spoleczenstwa, w czasie tym skonczy pewnie darmowe studia wyjdzie wypoczeta, wykarmiona, wyksztalcona, calkiem niezle na tym  wyszla, coz...durne prawo, ale prawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://lokalizacja-telefonu.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoł.. znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...