Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka Magdy z Sosnowca zniknęła. Zostawiła list: "Nie szukaj mnie proszę"

Utworzony przez J&, 4 kwietnia 2012 r. o 13:15
Widać uciekła z tym któremu dawała dziurkę i zaplanowali razem tą zbrodnię zabicia córki. Pewnie dwóm nie mogła dać rady i dała dyla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny teatrzyk....szkoda slów co oni robia zeby zrobic szum kolo siebie;/ Pozamykajcie ich Kur** w końcu!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiła wszystkich w bambuko i smieje sie teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do przewidzenia,że tak się skończy,bezład śledztwa i ogólny cyrk.Szkoda dzieciątka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bu ha ha. Jedno małżeństwo ze śląskiego familoka + były ZOMO-wiec Rutkowski wodzą za nos 100 tysięcy policjantów w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam nadzieję że się powiesi. Skoda tylko, że potem nie będzie sięmogła przysypać cegłami i śmieciami - jak to zrobiłą ze swoim dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambuczko napisał:
Zrobiła wszystkich w bambuko i smieje sie teraz
Wszystko jest pod kontrolą i według SCENARIUSZA detektywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie ktoś umiera, ginie, ktoś kogoś bije, ktoś kogoś morduje. Toczą się śledztwa i społeczeństwo zna tylko początek i koniec, a tu od śmierci tego dzieciaczka istna szopka. Pan Rutkowski ma reklamę, media stały punkt programu, a ludzie chyba widowisko. Czy ktoś przez chwilę myśli o tym dziecku? Czy to jest normalne, że społeczeństwo uczestniczy w każdym ruchu wybranej pary i na każdym etapie śledztwa? To stała się tragedia i tak należy traktować, a nie jak codzienną rozrywkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaką rozrywkę może dla Ciebie to rozrywka!?!? Ja czekamkiedy ta szopa się skończy a ta waeiatka powie prawdę i zostanie odpowiado ukarana !!! Za śmierć Madzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...