Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka nie żyje, syn za kratami

Utworzony przez ja, 19 listopada 2014 o 13:24 Powrót do artykułu
to ile w końcu on ma lat 15 czy 27? :wacko:
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sprawdzić pismaki
0
To kto miał w końcu te 15 lat?Syn,córka czy matka???Bo dość chaotycznie napisany jest ten artykuł...Po tytule można wywnioskować,że syn a po treści,że jednak córka...
0
15-letni czy 27-letni. Lenistwo czy ...??? Nawet nie chce się sprawdzić tego, co się napisało, zanim zostanie wysłane do publikacji?
0
to ile miał lat w końcu 15 czy 27 ??
0
Faktycznie chaos, ale myślę, że synów było 2 15 - 27 letni
0
Wybaczcie, że w obliczu tragedii, ale: zaraz się okaże, że wszystko prawda, tyle że nie w Wasylowie, a w Londynie, nie Paweł, tylko Ahmed, nie nożem tylko rózgą, nie matkę tylko kozę, nie dźgnął, a pieścił. Może DW ma serwis na serwerach PKW.
0
Czytajcie ze zrozumieniem "Na miejscu był jej mąż, 15-letnia córka i 27-letni syn Paweł"- chyba jasno jest napisane?Pozdrawiam  
0
Redakcjo, to Paweł F jest 15-sto czy 27-mio letni?
0
w sumie to miała trzy kozy i dwa rumaki 
0
a dlaczego morda mordercy jest zasłonięta?
0
Goska pamiętaj!!!!. W tym kraju prawa mają przestępcy a ofiary muszą unikać ludzi, inaczej PSYCHOZA!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: