Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2009: Biologia. Pytania, odpowiedzi, arkusze

Utworzony przez wiki, 11 maja 2009 r. o 12:30
ale beznadzieja ta biologia;/ akurat co chciałem żeby nie było to wpierdzielili do arkusza. zasrańce z cke Ooo:D pozdro dla wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiki napisał:
ale beznadzieja ta biologia;/ akurat co chciałem żeby nie było to wpierdzielili do arkusza. zasrańce z cke Ooo:D pozdro dla wszystkich!
to był żen..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaaaa...jak zobaczylam to jelito...az mnie glowa zabolala:D Masakra:D Trudna maturka z Biolii...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak rozszerzona? na ile liczycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętacie jakieś pytania cokolwoiek piszcie ktoś może wie gdzie są juz dostępne arkusze egzaminacyjne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witajcie Ja w ogóle nie jestem pewien swoich odp. Jak dla mnie matura rozszerzona z biologii to było jedne wielkie doświadczenie. Wnioski, problemy badawcze, czytanie ze zrozumieniem. Nie twierdze że była trudna. Jak dla mnie to taka średnia tylko obawiam się, że moje odp. nie będą się zgadzały z kluczem. Najgorsze pytanie jak dla mnie to to z trawieniem glukozy i tłuszczów, odpowiedziałem ale coś czuje że będzie kompletnie źle ^^ No ale nic jeszcze tydzień i po maturach ^^ PS: zdrowie maturzystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem zalamana po przeczytaniu wstepnych odpowiedzi. toż ta matura nie sprawdza wiedzy tylko umiejętnosc wnioskowania argumentowania, wyłapywania jakks szczegolow, WPISYWANIA SIE W KLUCZ ;//////////////
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się z Wami zgadzam, co do rozszerzonej biologii. W końcu biologia to jednak nauka ścisła. Matura powinna wymagać konkretnych odpowiedzi, a nie umiejętności pisania zgodnie z kluczem każdego słowa. Poza tym Ci którzy się nie przygotowali mieli szanse napisać tak samo dobrze, jak Ci którzy się uczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta matura to był banał:Pp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...