Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale beznadzieja ta biologia;/ akurat co chciałem żeby nie było to wpierdzielili do arkusza. zasrańce z cke Ooo:D pozdro dla wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był żen..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje, że mówicie o rozszerzonej, bo podstawowa była banalna:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos sie sporo uczył to napewno dobrze zaliczy.Ja przeczytałem temat po razie i troche pomieszałem.Więc nie licze na dużo.Do najłatwiejszych nie należała np.porównując z próbną która był banalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak po maturce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdac to zdam ale zobaczymy z jakim wynikiem. Fakt podstawa byla o wiele trudniejsza niz probna ale i tak nie bylo najgorzej. dowalili pare ciezkich pytan ale tymi latwiejszymi dalo sie wszystko nadrobic. teraz czekam na odpowiedzi!! damy rade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ale uwazam że w jednym z zadań był błąd na podstawie a mianowicie w tym co trzebabyło napisać jaki to odcinek jelita i co o tym świadczy. Odpowiedż to jelito cienkie a ono przecież nie dzieli się na odcinki tylko jelito grube, a poza tym co to za odcinek "jelito cienki". Zobaczymy jak będzie to wyglądało w kluczu. A fakt dla tych co zdawali rozszerzenie to podstawa była banalna, ale jak się nie nauczyli na rozszeżenie to po co z motyką na księżyc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jelito cienkie ma jeszcze taki odcinek jak dwunastnica !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z tym jelitem cienkim to nie chodzilo o dwunastnice?? ze to jest ta czesc tego jelita?? ja tak napisalam ;p zobaczymy co z tego wyjdzie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Paula~ napisał:
No tak, ale uwazam że w jednym z zadań był błąd na podstawie a mianowicie w tym co trzebabyło napisać jaki to odcinek jelita i co o tym świadczy. Odpowiedż to jelito cienkie a ono przecież nie dzieli się na odcinki tylko jelito grube, a poza tym co to za odcinek "jelito cienki". Zobaczymy jak będzie to wyglądało w kluczu. A fakt dla tych co zdawali rozszerzenie to podstawa była banalna, ale jak się nie nauczyli na rozszeżenie to po co z motyką na księżyc?
Jasne. a dwunastnica, jelito czcze i kręte nie są przypadkiem odcinkiem jelita cienkiego?. Z czym do ludzi... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z tym jelitem cienkim to nie chodzilo o dwunastnice?? ze to jest ta czesc tego jelita?? ja tak napisalam ;p zobaczymy co z tego wyjdzie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm.. jelito cienkie dzieli się na dwunastnicę, jelito czcze i jelito kręte mondzioły ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadanie 31 rozszerzenie: "skrzyżowano ze sobą 2 podwójne HETEROZYGOTY" pod spodem " AaBb x aabb" od kiedy "aabb" jest podwójna heterozygotą?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, ale bakterie występują w jelicie grubym, gdzie syntezują witaminy i sole mineralne ))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed godz. 15 opublikujemy arkusze zadań maturalnych. Chwilę później rozwiązania do nich. Jasne, jak na razie to ja tutaj nic nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wisz co.. ja tez jakos nie widze tych odpowiedzi.. ale moze mamy slaby wzrok;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.mmtrojmiasto.pl ta stronka jest chyba pewniejsza, arkusze byly rowno o 15 zobaczymy jak z odpowiedziami. o 16 maja byc
Ostatnio edytowany 11 maja 2009 r. o 16:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 11 przeciez bylo podac 2 narządy na pogrubione są 4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w 13 nie powinno być na odwrót?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie radziłabym sprawdzać sobie odpowiedzi na podstawie tej stronki odpowiedzi sa blędne, sprawdzcie lepiej w podrecznikach. niektore odpowiedzi nie zgadzaja sie z tym co pisze w ksiazkach. musiala to pisac osoba, ktora kompletnie nie zna sie na biologii pozrowionka :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...