Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziś wtorek, kolejny dzien matur i właśnie z języka angielskiego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowny Panie Redaktorze dziś jest wtorek. Dalszy ciąg matur we wtorek.
0
podajcie już te testy z rozwiązaniami z angielskiego :) napewno dużo osób na to czeka:)
0
no np ja:D
0
ta w niebieskich okularach to moja siostra hehe
0
trudny był co nie ?
0
chyba bede miała poprawke....:/
0
Jakim cudem jesteście już w domu? O godz. 10.10?? Angielski chyba trwa dłużej, a matury zaczynały się o 9 :| Nic nie rozumiem.
0
nie wiecie moze czy kazdy miał te same arkusze????tzn odpowiedzi pod tymi samimi podpunktami????
0
jak nie rozumiesz???taki tempak z ciebie???skonczył w godzine podobnie jak ja:)
0
nie, były różne wersje.
0
mi wystarczyła godzina, a szkołe skończyłem 5 lat temu prościzna...
0
qpa napisał:
jak nie rozumiesz???taki tempak z ciebie???skonczył w godzine podobnie jak ja:)
To jedyne co potrafisz? Obrażać? Gratuluję wysokiej kultury osobistej. Wykazałeś się, nie ma co. Pytam, bo nie pamiętam, jak to jest (zdawałam maturę 3 lata temu), a wydawało mi się, ze samo słuchanie trochę trwa.
0
no to po mnie:(sprawdzałem z gosciem obok i za mna i mieli to samo..ale sciagałem od goscia co perfekcyjnie zna angielski ale siedział przedemn..bankowo miał inny arkusz;(załamka
0
matura byla bardzo latwa xD i podobnie skonczylem w godzinke arkusze bylu rozne wiec nie wszyscy mieli odopiedzi pod tymi samymi literkami itd wiem bo porownywalem z innymi
0
były grupy na maturze z angielskiego?????
0
przepraszam:(
0
W tekscie o S. Holmes mieliscie zaznaczone najpierw 3 prawdy a pozniej 3 fałsze?
0
karolka napisał:
W tekscie o S. Holmes mieliscie zaznaczone najpierw 3 prawdy a pozniej 3 fałsze?
tak ja mialem tak samo
0
karolka napisał:
o ile sie nie mysle wlasnie tak mialam zaznaczone, ale reki uciac sobie nie dam ze to bylo dobrze
0
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: