Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dziś wtorek, kolejny dzien matur i właśnie z języka angielskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Redaktorze dziś jest wtorek. Dalszy ciąg matur we wtorek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podajcie już te testy z rozwiązaniami z angielskiego :) napewno dużo osób na to czeka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no np ja:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta w niebieskich okularach to moja siostra hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudny był co nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba bede miała poprawke....:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem jesteście już w domu? O godz. 10.10?? Angielski chyba trwa dłużej, a matury zaczynały się o 9 :| Nic nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie moze czy kazdy miał te same arkusze????tzn odpowiedzi pod tymi samimi podpunktami????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie rozumiesz???taki tempak z ciebie???skonczył w godzine podobnie jak ja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie, były różne wersje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wystarczyła godzina, a szkołe skończyłem 5 lat temu prościzna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qpa napisał:
jak nie rozumiesz???taki tempak z ciebie???skonczył w godzine podobnie jak ja:)
To jedyne co potrafisz? Obrażać? Gratuluję wysokiej kultury osobistej. Wykazałeś się, nie ma co. Pytam, bo nie pamiętam, jak to jest (zdawałam maturę 3 lata temu), a wydawało mi się, ze samo słuchanie trochę trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to po mnie:(sprawdzałem z gosciem obok i za mna i mieli to samo..ale sciagałem od goscia co perfekcyjnie zna angielski ale siedział przedemn..bankowo miał inny arkusz;(załamka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura byla bardzo latwa xD i podobnie skonczylem w godzinke arkusze bylu rozne wiec nie wszyscy mieli odopiedzi pod tymi samymi literkami itd wiem bo porownywalem z innymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były grupy na maturze z angielskiego?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tekscie o S. Holmes mieliscie zaznaczone najpierw 3 prawdy a pozniej 3 fałsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolka napisał:
W tekscie o S. Holmes mieliscie zaznaczone najpierw 3 prawdy a pozniej 3 fałsze?
tak ja mialem tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolka napisał:
W tekscie o S. Holmes mieliscie zaznaczone najpierw 3 prawdy a pozniej 3 fałsze?
o ile sie nie mysle wlasnie tak mialam zaznaczone, ale reki uciac sobie nie dam ze to bylo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...