Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
fajno;] ogolnie niezle, tylko ten ost list mnie troche zdenerwowal. BEZNADZIEJNY temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to chyba w D było to ze niepełnosprawnosc nie jest bariera czy cos takiego. Czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam pojecia ktora to byla odp chodzilo mi o literke, odp mam dobra napewno
Ostatnio edytowany 5 maja 2009 r. o 12:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja też mój największy dylemat ... w ogóle... pisanie prościzna... ale reszta podchwytliwa max...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co zaznaczyliscie po co wymyslona zostala ta gra.Ja ze dla rozrywki dla uczniow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp D na pewno ale... rózne grupy byly wiec to zalezne bardzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem proste. Godzinka też , trochę ponad Word Up dalem od Afryki A w S. Holmsie tez te podejrzane TTT FFF... Temat listu fajny moim zdaniem i dobrze ze nieformalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holmesa mialem tak samo word up tez dalem do afryki.A co zaznaczyliscie co ta dziewczynka lubila malowac ja ze zwierzeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam bylo African czy American ze sluchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak napisałem więcej niż 150 słów w liście to mi uznają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kollo napisał:
A jak napisałem więcej niż 150 słów w liście to mi uznają?
uznają tylko za formę obetna chociaz moze chyba 10 + i 10 - chybaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam takich pier*** napisalem aby tylko wyrazy nabic. ja zaznaczylem ze portrety malowala bo w koncu tamten koles co je kupil mial wiele portretow- tak sadze, podchwytliwe to bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozesz miec 10% wiecej [czuyli 165] i nie masz wtedy odejmowanych pkt za forme... jesli masz od 166-199 odejmuja a powyzej 200- pkt 0 ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cuba250 napisał:
Holmesa mialem tak samo word up tez dalem do afryki.A co zaznaczyliscie co ta dziewczynka lubila malowac ja ze zwierzeta
tez zwierzeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tam pisało ze jak ma sie 200 słów to dają zero punktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nie chodzilo tam o to ze malowala portrety zwierzetom ^^?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w końcu można było robić zdjęcia w tej katedrze, ja napisałam że nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem to bylo podchwytliwe, malowala portrety zwierzetom, ale przeciez 2 odp nie zaznaczysz... wydedukowalem ze skoro ten koles kolekcjonuje portrety to bedzie portret. nie sugerowac sie tym moze zle mialem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa no.. to wtedy w ogóle może nie beda sprawdzać ;] praca nieklasyfikowana ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tymi zdjeciami sadze ze bylo mozna za oplata w welcome center wiec zaznaczylem true
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...