Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
o ja, rzeczywiście inna kolejność. też w jednym zadaniu zajrzalam do kogos... dobrze ze nie probowalam za duzo sciagac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudne są te ćwiczenia ze słuchu ?? Mnie za rok czeka ta "przyjemność" + matma... Dodatkowo z tymi ćwiczeniami ze słuchu generalnie jest totalna klapa bo jak nam puszczą na lekcji coś, to w zasadzie wiele osób usłyszy 1/3 potrzebnych informacji... Na maturze przynajmniej puszczają to kilka razy zanim każą przejść do dalszej części zadań ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na maturze puszczają Ci to 2 razy. w sumie nie jest źle, ale fajerwerków nie ma. mam 28 na 35 no i myślę, że bardzo dobrze listy napisałem...bo to ćwiczyłem dużo. no cóż zawsze mogło być lepiej ale też i gorzej. jeszcze tylko 2 pisemne:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i super ^^ 32/34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach, straciłam 0,5 pkt. ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błędy są w tym kluczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niach niach jesli te odpowiedzi sa dobre to mam 90% z rozszeżonej hahaha no checa piękna^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 8 poziom rozszerzony!czy te odpowiedzi są na pewno poprawne?? dajcie zanć bo aż mi sie nie chce wieżyć ze tak zawaliłam moje ulubione zadanie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na ile % te w/w odp są pewne???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzi mi o podstawowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszcie jak wam poszło rozszerzenie z angielskiego. Wydaje mi się ,że w gramatyce 2 zad. w jednym zdaniu powinno być: The girl begged her mother for not to tell Paul anything. Konstrukcja beg sb for sth????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie ma for.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiejsza matura ostatnimi czasy spedzala mi sen z powiek...nie wiem co mnie podkusilo zeby pisac rozszerzony angol...jak tak popatrzylam na te odpowiedzi to sie boje czy wogole zdam.... mam nadzieje ze nie zwalilam tego,az tak zeby nie mic 15 pkt...jutro to sie moge wykazac bo wos to moj przedmiot i pojde go napisac z usmiechem na ustach ale o angola bede sie trzesla poki nie podadza oficjalnych wynikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak myślicie jeśli w liście prywatnym na poziomie podstawowym nie zaznaczyłam akapitów tylko pisałam jednym ciągiem to stracę punkty.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafal napisał:
Piszcie jak wam poszło rozszerzenie z angielskiego. Wydaje mi się ,że w gramatyce 2 zad. w jednym zdaniu powinno być: The girl begged her mother for not to tell Paul anything. Konstrukcja beg sb for sth????
Jest beg sb to do sth to beg for sth (help)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zawaliłam angola :9 siedze własnie i rycze. Nie wiecie ile było grup? bo mnie cos podkusiło i przepisałam jeden reading od koleżanki a zapomniałam ze sa grupy pomieszane.MASAKRA POMOCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie martwcie sie, pomyslcie o studiach, fajna stronke znalazlam www.studia-forum.rox.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W odpowiedziach są błędy ! :-/ kto to opublikował... ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...