Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cholernie byla trudna;/ ej zrobiliscie to zadnie z sinuse i tangensem o co w gole w tym chodzilo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zrobilam tylko 2 czesc tego zadania... moze porownamy odpowiedzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtrudniejsza matura, że wszytskich które robiłem(próbne i z poprzenich lat). Ja zrobiłem drugi podpunkt bo był łatwy ale pierwszego to nie zrozumiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zad 1 te liczby mniejsze od -6 to chyba x{-1 0 1 2 3 4} zad 2 80 i 60 zad z trapezem jakies ulamki ale chyba zle;/ zad ostatnie pole powierzchni bocznej 36 pierwiastek z 3 , objtosc 18 pierwiastkow z 3 zad z trojkatem prostokatnym ten pkt A to chyba (4,2) zad ze srednia. 2 w przyblizeniu a prawd z kombinacji zad z ciagami a1=-11 r=2 , tak sa geometryczne, n=6 (tego nie jestem pewna) zad z przesunieciem wzdluz osi b=12 c=-10 ty;e pamietam ma ktos tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rozszerzenie? Jak dla mnie koszmar!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no latwe nie bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
go napisał:
A rozszerzenie? Jak dla mnie koszmar!
nie było takie trudne. Wszystko dało się rozwiązać. Ja mam 2 błędy rachunkowe w 2 zadaniach. Reszta powinna być dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najtrudniejsza matura, że wszytskich które robiłem(próbne i z poprzenich lat). Ja zrobiłem drugi podpunkt bo był łatwy ale pierwszego to nie zrozumiałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie jak wam wyszło ostatnie zadanie z roszerzonej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do 1, 2, i ostatniego to sie zgadza reszta to nie mam pojecia :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na ile procent liczycie i gdzie sie wybieracie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja spisałam moje wyniki na chusteczce. Oto one: (nie mówię, że tak ma być.....) 1. a) -9, 1, 1,5 rysunek c) -1 0 1 2 3 4 2. m= 80 n = 60 3. a) x1= 1 x2=-2,5 (-nieskoń. , 8> c) -6 i 8 4. 7x= 3 do potęgi -57 nie wiem co tam miało dalej być...;/ 5. -4 i 1 ??? 6. 1/9 lub -1/9 ?? 7. a) a1= -11 r=2 tak, są geometryczne c) n=1 ? 8. Obw = 108 9. A= (4,2) |OA| = 2 pierwiastek z pięciu 10. a) 1,9 = w przybliżeniu 2 63/145 11. PB= 36 pierwiastek z trzech V= 17,2 pierwiastek z trzech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
napiszcie jak wam wyszło ostatnie zadanie z roszerzonej
A o czym to było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja spisałam moje wyniki na chusteczce. Oto one: (nie mówię, że tak ma być.....) 1. a) -9, 1, 1,5 rysunek c) -1 0 1 2 3 4 2. m= 80 n = 60 3. a) x1= 1 x2=-2,5 (-nieskoń. , 8> c) -6 i 8 4. 7x= 3 do potęgi -57 nie wiem co tam miało dalej być...;/ 5. -4 i 1 ??? 6. 1/9 lub -1/9 ?? 7. a) a1= -11 r=2 tak, są geometryczne c) n=1 ? 8. Obw = 108 9. A= (4,2) |OA| = 2 pierwiastek z pięciu 10. a) 1,9 = w przybliżeniu 2 63/145 11. PB= 36 pierwiastek z trzech V= 17,2 pierwiastek z trzech
tam gdzie te emotki ma być podpunkt b )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam większość tak jak piszesz:P Z tego co pamietam ale 1 ten zbiór mniejszy od -6 to mam inaczej... no ale czy dobrze... hmm... nie mam pojęcia:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpisywałam na wiadomość oli:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
timon napisał:
ja mam większość tak jak piszesz:P Z tego co pamietam ale 1 ten zbiór mniejszy od -6 to mam inaczej... no ale czy dobrze... hmm... nie mam pojęcia:(
ciesze sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ostatnie obliczyć cosinus kąta w tym ostrosłupie i pole przekroju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w zadaniu 7 c) to chyba n=6 bo jak się dodało wszystkie ujemne to wyszło -36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w 6. to 1/3 cosinus w kątach ostrych jest zawsze dodatni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...