Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wydaje mi się że wypracowanie nie było trudne ale te zamknięte to trudne były,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pomylilam sie z portugalia...myslalam ze nie nalezy do NATO;/ tak chodzilo o sankcje dyspozycje i hipoteze;/ a ja zapomnialam o snakcji ale 1 pkt bedzie zawsze:) jesli chodzi o zgromadzenie narodowe to napisalam ze odbieranie przysiegi,jesli prezydent nie jest w stanie wykonywac swojej funkcji i jesli jest oskarzony do Trybunalu Konstytucyjnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisalam rozszerzony wos i wkurzona jestem, bo tyle sie uczylam o organizacjach, partiach politycznych i tego typu pier***ach a praktycznie nic z tego nie bylo, tylko jakies mniej istotne rzeczy ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sabinka ale zauwaz ze to nie moze byc Schuman bo tam bylo ze byl ona prezydentem Francji w jakis latach wiec de Gaulle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdam czy nie zdam. przedmioty dodatkowe zaczely sie trudnym wosem... to reszta będzie taka sama;] dobrze ze moj wos rozszerzony był dodatkowy, ale hist pods ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patka dwa pierwsze masz napewno dobrze..no i 3 raczej też no i wydaję mi się, że właśnie o hipotezę, dyspozycję i sankcję chodziło:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktory temat pisaliscie z wosu rozszerzonego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o co chodziło w tym przedostatnim zadaniu z tymi wykresami? W ogóle nie zrozumiałam o co w nim chodziło ;/ przesadzili...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki temat pisaliscie na rozszerzeniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierwsza strona z rosszerz.pochodzila z jakichs testow tak wiec arkusze byly robione na szybko bez przygotowania. a podstawa zawiera elementy tego co obowiazuje na rozszerz. przez to teraz siedze i rycze bo nie wiem czy zdam. ukladal to ktos kto nie wie jaki program obowiazuje w liceum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wybrałam 2 temat...wg mnie teksty źrodłowe były bardzo trudne;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pisal temat: zadania oswiaty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturzystka napisał:
ja wybrałam 2 temat...wg mnie teksty źrodłowe były bardzo trudne;/
i jaki zabralas stanowisko? jakie dalas argumenty? ogolnie o czym pisalas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8ED2C1 napisał:
jaki temat pisaliscie na rozszerzeniu?
U mnie w szkole tylko dwie osoby pisały rozszerzenie (ja i koleżanka). I ona i ja wybraliśmy drugi temat... W ogóle to podszedłem do tego na luzie, bo WOS zdaje dodatkowo Jak zdam, to... Oj, się będzie działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pisałam drugi i ciekawa jestem czy trafiłam w klucz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie przedstawiłam to tak , że jest to poważny problem oświaty miedzy ktorym ciezko znalezc kompromis i dojsc do porozumienia...praktycznie cala praca opierala sie na 2 tekstach zrodlowych..przestawilam stanowisko pierwsze a nastepnie drugie i podsumowałam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lilka napisał:
ja pisałam drugi i ciekawa jestem czy trafiłam w klucz...
o czym pisalas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTALISCIE NA ONECIE TO; AUTOR TEKSTU NA POLSKIM ROZSZERZONYM SAM NIE ZNAL ODPOWIEDZI NA PYTANIA DOTYCZACE JEGO TEKSTU,CIEKAWE KTO UKLADA KLUCZ? ;| W TAKIM RAZIE..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z tym prawda fałsz ? coś z uchodzcami - Fałsz? ze w afryce regionalny -prawda? i z tym trybunałem też prawda ? a i to zadanie ze słownictwem prawnym ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ale ten przywódca ZSRR i jedyny prezydent to Gorbaczow-bynajmniej tak pisze w Encyklopedii..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...