Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 angielski ROZSZERZONY

Utworzony przez pozdro matura, 6 maja 2010 r. o 18:48
i jak wam poszło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:/ jakas pomyłka te listeningi, a w szczegolnosci ten pierwszy nie poszedł mi. Totalnie nie umiem określić jak poszło, ale część pierwsza była względna, tematy wypracowania, były ok jak i sama gramatyka. Najgorzej słuchanie i to dopasowywanie odpowiednich części do zdań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie pamięta ktoś jaki był temat rozprawki? Czy tam trzeba było odwoływać się do jakiegoś konkretnego kraju czy wystarczyło ogólnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka zupełna na rozszerzona matura, jak dla mnie ;p wypracowanie było do napisania, spodziewałam sie czegoś gorszego. słuchanie masakra. czytanie podobnie. uzupełnianie podobnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba było sie odwoływać, bo był temat dośc ogólny. Ogólnie spoko, choć pewnie jeszcze coś mnie zaskoczy! Pojawią się odpowiedzi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogólnie, bez odwołań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieźle, tematy dość łatwe, gramatyka spoko.. pierwszy listening trudny ale juz reszta bardzo znośna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdro matura napisał:
ogólnie, bez odwołań
Oby bez odwołań... bo tak mnie ludzie w szkole skołowali, ponoć w poleceniu było żeby się odwołać, ale ja nic takiego nie pamiętałam. Coż... teraz pozostaje nam tylko czekać. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no uważam, że dobrze polecenie przeczytalam. było przedstawić argumenty za i przeciw na temat organizjacji miedzynarodowych imprez czy zawodów sportowych w krajach i miastach, coś w tym stylu... trzeba czekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pisałam rozprawkę i się nie odwołałam:) a temat póki pamiętam, to były wady i zalety ubiegania się pewnych miast/krajów o organizowanie ważnych międzynarodowych imprez sportowych w tych miejscach. ...czekam na jakieś wstępne rozwiązania listeningu i readingu... zgadzam się - pierwsza słuchanka trudna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, ogolnie, bez zadnych dokladnych przykladów. Słuchanie drugie zadanie było dosyc latwe, pierwsze i trzecie nie za bardzo. Czytanie może być. A kiedy wyniki? Czy juz sa jakies wstepne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukam szukam i ani arkuszy, ani odpowiedzi nie ma jeszcze ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc na to co umiem to powiem, że poszło mi całkiem całkiem jakby ktoś miał stronkę z wynikami to wklejcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiedzie na temat tej czytanki z Fordem? Jak dla mnie klapa. Wiedziałam tylko, że ostatnie to będzie C a resztę prawdę mówiąc strzelałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co zaznaczyliscie w tej czytance co ona czuła, fear czy anticipation?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anticipation
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja fear...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo w suymie tam pisalo, ze sie zastanawiala.. czyli tak jakby oczekiwala na to wie c pewnie anticipation.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina91 napisał:
A co powiedzie na temat tej czytanki z Fordem? Jak dla mnie klapa. Wiedziałam tylko, że ostatnie to będzie C a resztę prawdę mówiąc strzelałam.
noo to tez fantastyczne bylo.... ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anticipation raczej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...