Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W porownaniu do biologi to pestka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jakie cisnienie bedzie w drugim pojemniku z sub X??
0
łatwa była?? ale rozszerzona?
0
w porównaniu do biologii jak dla mnie o wiele prostsza, ale nie obyło się bez głupich błędów
0
~Asia~ napisał:
W porownaniu do biologi to pestka
To wytłumacz mi jak zrobiłaś rozpad promieniotwórczy? ;P
0
bogo napisał:
w porównaniu do biologii jak dla mnie o wiele prostsza, ale nie obyło się bez głupich błędów
O rozszerzoną mi chodzi
0
Ale dajcie też arkusz rozszerzony. ;]
0
Gość napisał:
jakie cisnienie bedzie w drugim pojemniku z sub X??
Takie samo jak w pierwszym, ilość moli gazu jest taka sama, objętość i temperatura też, więc musi być taka sama.
0
Dla mnie to jakas masakra, mnóstwo nieorganicznej chemii, a zadania.. bez komentarza;/
0
czy na podstawowej w tym zadaniu o rozpad promieniotworczy chodziło o pierwiastek At?
0
Gość napisał:
czy na podstawowej w tym zadaniu o rozpad promieniotworczy chodziło o pierwiastek At?
tak właśnie o ten
0
byla srednia jesll chodzi o rozszerzoną, jak zrobiliscie z tym gaazem syntezowym?
0
ja dałem Pb
0
Po-->Pb + He B+He-->N + n
0
maturzystka karolinka napisał:
byla srednia jesll chodzi o rozszerzoną, jak zrobiliscie z tym gaazem syntezowym?
wyszlo mi 2 z kawalkiem H20 .
0
Jak dla mnie rozszerzenie dość łatwe było. Nie uczyłam się, bo w rezultacie nie potrzebuję chemii do przyjęcia na studia, a tu niespodzianka. Praktycznie wszystko zrobiłam .. Teraz czekam tylko na odpowiedzi
0
jak myślicie będą już dzisiaj gdzieś arkusze z odpowiedziami czy dopiero jutro rano?
0
gaz syntezowy [H20]=30,1, stosunek molowy CO:H2 1:1 ma tak ktoś?
0
maturzystka karolinka napisał:
Stosunek 1:1 Równowagowe stężenie pary wodnej - 30,1 M Nie mówcie, że to było trudne, bo to banał był... ;]
0
Dzisiaj ale wieczorem mysle
0
Strona 1 z 37

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: