Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
latwizna;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem geografia była trudna :/
0
Trudna ta gera :/:/ masakra czekam na odp. ale sie boje:/
0
Too bylo bardzo trudne.. ;| za trudne..
0
Nie wiem jaka podstawa, ale rozszerzenie było cholernie trudne;|
0
Dla osób, które sie nauczyły, ta matura była prosta, a dla osób nieumiejących mogła być trudna... Myśle, że z 90% będzie, jak na moje lenistwo...
0
nic sie nie uczylem i na wsyzstko znalem odpowiedz... ale pwenie gdizes popelnilem blad ale to norma;]
0
oczywiscie podstawe pisalem;]
0
bez przesady nie była trudna!!! wystarczyło tylko troche sie pouczyć!! czego ja nie zrobiłam, ale nie moge powiedzieć że była trudna! nie było jakieś budowy lodowcow itd, była całkowicie ogólnikowa!!
0
Również uważam że był trudy niektóre zadania powinny być na rozszerzonej maturze a nie na podstawach
0
no nie była trudna trochę się pouczyć z Vademecum i jak znalazł. Zdziwiłem się, że nie ma struktury wieku i płci, bo ona zawsze jest :|
0
Człowieku, gdybyś rozwiązał 15 matur próbnych z podstaw Geci to byś porównując 15 do tej właściwej, to byś sie cieszył. Nie jesteś w stanie pomyśleć jakie trudne zadania są w zakresie podstawy. Ciesz sie z takiej, bo była na logike i trochę swojej wiedzy... W sumie na tym matura polega!
0
jakie macie odpowiedzi na poziomie podstawowym?
0
jak miałeś 90% to podaj odpowiedzi, bo jakieś pamiętasz chyba
0
ile wam wyszla roznica wysokosci miedzy ta szkola a szczytem ?
0
Wszystkie matury pisalem na podstawie i licze na okolo 70-80 % z kazdej . Ale z geografii pisalem rozszerzony i kur*a masakra , nie wiem jak wy ale ja jakąś tam wiedze mam z gegry ale to było ponad moje siły jak będzie 50-60 % to będzie prawdziwy cudo-sukces
0
a jaka tobie wyszła? mi chyba 20m
0
dziwacznie. roznica chyba 30
0
w sumie 20, mozliwe. czas jaki wam wyszedl ? i te klimaty i wykresy mnie interesuja jak mialo byc..
0
a mi chyba 25m
0
Strona 1 z 20

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: