Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ALE Wynik powinien byc 1,8 a nie 1,75 bo do 0,1km po przecinku OWSZEM WYSZŁO 1,75 ale w przytblizeniu 1,75~1,8 czy moze byc odp 1,8?? odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wybudowali w PN ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie do narazie 20/32 % po 11 zadaniach ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pierwsych 17 zadaniach uzyskałem 30% , teraz może być tylko lepiej jeszcze 20 zadań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zadaniu z Czarnym Stawem itp. MOGLI BY zawrzeć podpowiedź, że czynniki i procesy mogą się powtarzać... Sądzę, że to podchodzi pod petycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się Sam sie tam pomylilem A tak na marginesie to jak dobije do 50% to będzie cud! Cieszyć się będę z 45% Ale ja się nic do matury nie przygotowywałem wieć na cuda nie liczyłem Choć myślałem że będzie nieco lepiej , tzn łatwiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to nieszczęsne zadanie 11 zaliczałoby się pod jakąś petycje? Nie chce być osobą robiącą szum o byle co, ale 2 procent sporo znaczy! Nieprecyzyjne polecenia i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak coś to mogę sie podpisać , ale organizować tego wszystkiego mi sie nie chce Już mam 41 % - jeszcze 7 zadan :D:D Ciekawe ile wyciągnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co wam chodzi z tym 11 zad ?? ;/ Dodając wszystkie temp. i dzieląc przez 12, wychodzi 19.6. Jest mniejsze od 20 ? - Jest. Ja tak zrobiłam i żadnych pretensji nie mam. Ludzie....;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorryy. nie tak. ! 14,7 + 4.9 = 19.6 O to tutaj chodziło. Żadnych problemów z tym nie bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im chodzi o 11 dla rozszerzonych! Jak napiszecie jakąs petycje to wam chyba cos pourywam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak słabo napisaliście podstawę to współczuję, bo to było na prawdę proste..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura zgeografii dla mnie banał !!!!! Moja była trudnijsz a pisałem ją 5 lat temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy egzaminatorzy, jak sprawdzają matury, to dają połówki punktów. Bo jak np. zad jest liczone na 1 pkt, a trzeba podać np. 3 przyczyny, a ja mam dobrze dwie, a jedną źle, to będę miała pkt, albo pół?!!!!!! Proszę oo odp.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z rozszerzeniem miałam kłopoty ale podstwa to banał. Nawet ktoś kto jej sie nie uczył a jest chociaż troche inteligenty to zda, a jeśli nie to nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MAGDA~ napisał:
Czy egzaminatorzy, jak sprawdzają matury, to dają połówki punktów. Bo jak np. zad jest liczone na 1 pkt, a trzeba podać np. 3 przyczyny, a ja mam dobrze dwie, a jedną źle, to będę miała pkt, albo pół?!!!!!! Proszę oo odp.!!!
Niestety zmartwię Cię nie ma połówek punktów w oceanianiu z geografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A GDZIE MAPA PAJACE Z DZIENNIKA WSCHODNIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurczę w 1 zad. nie dopisałem -> m n.p.m., oraz pełnej nazwy tego rezerwatu, napisałem go bez nazwy. Chyba to nie jest jakiś rażący błąd ;/ hmm sam nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 20 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...