Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przesadzacie, widze arkusze i wcale nie jest to takie trudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawde Ang był trudny wydaje mi sie dlatego iż matme dali banalną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez uwazam ze masakra ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może dla kogoś kto zdaje rozszerzony ang wydawać się łatwy ale dla normalnej osoby ang nie był łatwy jeszcze to słuchowisko ... ;/ zdać zdałem ale na pewno nie jakoś super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już się niecierpliwie czekając za wynikami.... Dla mnie była masakra.... Nie chce nic więcej tylko 15 punktów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam ze może nie był trudny tylko dziwny... tez się modle o 15 ptk:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to jest matura, żeby odsiać idiotów. Nie każdy musi ją zdać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też uważam,że była bardzo trudna...ten list jeszcze jakoś dało się napisać i maila ale słuchanie i czytanie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuchanki były beznadziejne szczególnie ta o pracy domowej oby było to 15pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem niektore zadania byly proste inne wrecz przeciwnie..nie mozna bylo dostosowac odpowiedzi bo np ten pisarz mowil ze zaluje ze nie skonczyl sql a potem ze lubi swoja prace no i ktore tu wybrac.. i ten facet w 2 zadaniu o szkole itp.. tak niewyraźnie mowil..krotka forma wypowiedzii..hmmm w sumie jak list formalny tylko ze krotsza. ogolem czesc pisemna(mail i list) standardowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie był trudny i zarazem dziwny masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odsiac idiotow! dla mnie wszystko łatwe jak dotad... a na swiadectwie same 2 ;] wniosek: wazny jest dobor szkoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaki napisał:
moim zdaniem niektore zadania byly proste inne wrecz przeciwnie..nie mozna bylo dostosowac odpowiedzi bo np ten pisarz mowil ze zaluje ze nie skonczyl sql a potem ze lubi swoja prace no i ktore tu wybrac.. i ten facet w 2 zadaniu o szkole itp.. tak niewyraźnie mowil..krotka forma wypowiedzii..hmmm w sumie jak list formalny tylko ze krotsza. ogolem czesc pisemna(mail i list) standardowe
Z tego co pamietam nie mówił że żałuje tylko że zastanawia się czasem jak by to było jak by skończył szkołę i jego życie potoczyło się inaczej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej napisał:
Z tego co pamietam nie mówił że żałuje tylko że zastanawia się czasem jak by to było jak by skończył szkołę i jego życie potoczyło się inaczej .
I dalej powiedzial ze NIE zaluje swojego wyboru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałam 2 bledy w sluchaniu i czytaniu łącznie ) liczę na ok 92% ) . angielski był naprawde prosty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrówki!!!! u mnie też same 2 na świadectwie a maturka świetnie wypada jak dotąd"P Grunt to dobre podejście :PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ta pani na zdjęciu pokazuje tej uczennicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez sie martwilem bo jak dla mnie prosta nie byla ale patrze atu wychodzi mi 40% wiec jestem uradowany:)nie poszla mi ta matura zreszta jezykow nie lubie najlepiej jak by kazdy po polsku na******* w swecie:)zreszta uwazam ze angielski to prymitywny jezyk i powinni go zakazacXD jedno slowo ma 50 znaczen bez przesady Angielski jest jak Media Markt tylko nie dla idiotwxD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ja też napisałam o Romeo i Julii w sumie pisanie nie było takie złe...ale to ze słuchu?? wszystko praktycznie strzelałam jak większość u nas ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"MASAKRA" ??? z Kamasutry lepiej by wam poszło za sprawą dzisiejszych petagogów,psychologów i tego całego POprawnego MEN-u ?. Włóczyliście się PO żydowskich kierkutach zamiast przysiąść i pouczyć się prawdziwej historii ,matematyki ,polskiego czy nawet tego angielskiego.To nic .....będziecie sprzedawać w PLAZY chińskie towary a lekarzy,konstruktorów,aktorów,profesorów ,prezesów banków ,dyrektorów wam zaimPOrtują-już ze znajomością języków obcych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...