Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Będzie dobrze:) Bałam sie ze nie poszło mi, ale juz chyba zdałam... Zgodnie z odpowiedziami w internecie mam 32pkt z zamknietych! Zobaczymy co z listu ale nie spodziewam sie cudów i duzo punktów! I ja tez napisałam Romeo i Julia:-P Bałam sie ale chyba nie potrzebnie, bedzie dobrze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do kanty-masz racje ale tylko czesciowa bo mozna sie niektorych rzeczy nauczyc ale nie kazdy moze posiasc wielka wiedze np z matematyki itp..a i tez trzeba sie liczyc z tym ze matura (głownie z polskiego) polega na tym ze trzeba byc medium i wiedziec "co autor(KLUCZA)mial na mysli"... a swoja droga z tego co rozmawialam ze znajomymi to wiekszosc pisala o "romeo i juli" miedzy innymi i JA :DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joGurt napisał:
Po to jest matura, żeby odsiać idiotów. Nie każdy musi ją zdać.
JAK CI TAM POD SITEM ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wg mnie angielski wcale nie był taki trudny- chociaż byłam na profilu z rozszerzonym więc nie chcę się wypowiadac za wszystkich... docencie to ze byl nieformalny list- w sumie nie trzeba zadnych zwrotow pamietac, zeby go napisac. a to, ze uczniowie nie wiedza nawet jak jest przedstawienie, to troche smutne. 'zniżka' też można zastąpic innym słowem- niższa cena itp. słuchanie było zrozumiałe, speakerzy mówili powoli i wyraźnie- na próbnej niestety mniej. dlatego uważam, że ten egzamin był dużo łatwiejszy od próbnego operonu ) pozdrawiam i życzę wysokich wyników!:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak już ktoś wcześniej napisał. Nikt nikogo do zdawania matury nie przymusza. Angielski na poziomie podstawowym jest banalny i jeśli komuś sprawiał aż takie problemy, to proszę wybaczyć, ale niech może da sobie spokój z dalszą edukacją. Język potrzebny jest w każdej dziedzinie życia..jeśli chcecie czuć się Europejczykami, znaleźć dobrą pracę i nie wstydzić się jak obcokrajowiec zapyta was o najprostszą rzecz, a wy nie będziecie znać odpowiedzi, to trzeba się tego języka po prostu UCZYĆ! A prawda jest taka, że najlepiej to siedzieć sobie 3 lata w LO i na wszystko LAĆ, nie uczyć się i liczyć na łatwą maturę. Nie ma nic za darmo. Kto się uczył sumiennie przez te 3 lata nie miał z maturą problemów, reszta niech ma pretensje do siebie a nie do trudnej matury. Jeszcze słowo..ktoś się przyczepiał do tego, że nagranie nie było zrozumiałe. Może więc trzeba wam literować każde słowo żeby zrozumieć? Mówi i czyta się z odpowiednim akcentem. Niestety. Trochę było gorzkich słów, ale na koniec wszystkim życzę zdania tej nieszczęsnej matury, chociaż pewnie nie wszystkim się to należy. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak napisalalm w tym mailu ze chce jechac do hiszpani to uznaja mi go wogole nie pomyslalam ze to moze chodzic tyko o anglie kurde:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie matura z angola byłą pół na pół tez same 2 na świadectwie:) a tu juz z polaka i maty zdałęm:D hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał nie pisałeś to nie wiesz jak to było. Wszystkie teksty zrozumiałam w miarę, i co mi przyszło z tego rozumienia? Za przeproszeniem gówno. Harowałam jak wół w technikum i się uczyłam a teraz nie jest wcale powiedziane, że zdam tą maturę, i z tego co tu widzę to z angola już siedzę. Bałam się angola, ale podeszłam do niego na luzie.. i luzem spływam na dno. A dogadać po angielsku może się każdy, wystarczy minimalna znajomość słownictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie też nie był najtrudniejszy poszło mi całkiem dobrze. list nie był najprostszy ale szybko napisałam daną ilość słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jezeli napisalam w liscie ze to bylo przedstawienie z okazji urodzin naszego dyrektora to mi uznaja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tylko tyle matura była trudna. Ze stresu wszystko zapomniałam nie mogłam się wcale skupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rafał napisał:
Tak jak już ktoś wcześniej napisał. Nikt nikogo do zdawania matury nie przymusza. Angielski na poziomie podstawowym jest banalny i jeśli komuś sprawiał aż takie problemy, to proszę wybaczyć, ale niech może da sobie spokój z dalszą edukacją. Język potrzebny jest w każdej dziedzinie życia..jeśli chcecie czuć się Europejczykami, znaleźć dobrą pracę i nie wstydzić się jak obcokrajowiec zapyta was o najprostszą rzecz, a wy nie będziecie znać odpowiedzi, to trzeba się tego języka po prostu UCZYĆ! A prawda jest taka, że najlepiej to siedzieć sobie 3 lata w LO i na wszystko LAĆ, nie uczyć się i liczyć na łatwą maturę. Nie ma nic za darmo. Kto się uczył sumiennie przez te 3 lata nie miał z maturą problemów, reszta niech ma pretensje do siebie a nie do trudnej matury. Jeszcze słowo..ktoś się przyczepiał do tego, że nagranie nie było zrozumiałe. Może więc trzeba wam literować każde słowo żeby zrozumieć? Mówi i czyta się z odpowiednim akcentem. Niestety. Trochę było gorzkich słów, ale na koniec wszystkim życzę zdania tej nieszczęsnej matury, chociaż pewnie nie wszystkim się to należy. Pozdrawiam.
no no jaki mądrala się znalazł...ciekawe jak Ty napisałeś buraku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura byla banalna tak jak kazda na poziomie podstawowym nie wiem po co wam angielski w szkole jak nic z niego nie wynosicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też napisalam o Romeo i Juli. Dla mnie osobiscie porazka, probne były znacznie latwiejsze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez napislam o romeo i julii a jak napisaalam w tym mailu ze chce jechac do hiszpanii to mi go uznaja wogole kurde bonie pomyslalam ze to o wycieczke tylko w anglii chodzilo:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy macie z tym Romeo i Julią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byla jakas masakra... moze zdam ale to pewnie ledwo a liczylam na duzo wiecej... i juz po moich planach zwiazanych ze studiami;/;/;/ mogliby juz matme dac ltrudniejasza nie taka banalna a angielski troche latwiejszy.. ale juz nic nie zrobimy. wiec juz nie ma co sie przejmowac:]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogłaś napisać, że chcesz jechać na wycieczkę do Hiszpanii, bo to nie chodziło tylko o terytorium Anglii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ja tez pisalam o Romeo i Juli:) tylko to mi do głowy przyszlo:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ja sie dolacze i powiem ze tez u mnie pod dlugopis romeo i julia poszli:d a i najwazniejsze z zamknietych 34/35;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...