Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja tez pisalem o romku i zulianie : P chyba wszyscy o nich pisali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos moze mi powiedziec czy jezle napisalam o przedstawieniu z okzji urodzin naszego dyrektora to mi uznaja??????PILNE!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też napisałam Romeo i Julia Myślałm, że poszło mi źle, ale jak zobaczyłam odpowiedzi to jest OK. Najtrudniejsze dla mnie było ostatnie zadanie z czytania. Pozdrawiam maturzystów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~MMM~ napisał:
czy ktos moze mi powiedziec czy jezle napisalam o przedstawieniu z okzji urodzin naszego dyrektora to mi uznaja??????PILNE!!!!!!!!!!
Dlaczego nie mięliby uznać? Nie martw się. Ja też napisałam, że mój nauczyciel miał urodziny i zrobiliśmy mu niespodziankę, którą było przedstawienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co napisalas o swojej roli?bo ja ze zajmowalam sie przekaskami ,przygotowaniem toru a takze ze przygotowywalam urodzinowe piosenki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez pisałam o romeo i julii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie ten język to koszmar, oprócz tekstu z czytania o chłopcu nic nie zrozumiałam, dla mnie bardzo trudne było już czekam na poprawke w sierpniu ;(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej ja mam pytanie na ile punktow byly pisemne formy wypowiedzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez pisalam o urodzinach nauczycielki i kolega uswiadomil mnie ze nie zalicza mi tego... Ale skoro jest jeszcze ktos kto o tym pisal to jestem spokojniejsza:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie ta matura nie byla trudna, ale miała strasznie podchwytliwe pytania, szczególnie w wywiadzie z tym artysta czy cos takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Formy oceniane jak zawsze. Krótka 5 pkt, długa 10 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Listy były BANALNE! Nie rozumiem, jak ktoś mógł zapomnieć nawet głupiego słowka "show" -,-"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Masakra? Trudne? Beznadziejne? A może wystarczyło się trochę przygotować i byłoby inaczej? Parę lat temu w liceum zwykłe klasówki miałem trudniejsze, nie mówiąc o maturze! Ktoś słusznie zauważył, że skoro to było trudne, to może czas najwyższy dać sobie spokój z dalsza nauką? Ale nie, przecież większość z Was planuje wyjechać na "Zachód" do pracy. Tyle, że z taką znajomością języków to co najwyżej kible na dworcach zaplecza w kebabowniach będziecie sprzątać. Ale powodzenia mimo wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedział, że nie żałuje - było niewyraźnie słychać, też za pierwszym słuchaniem pomyslałam, że on mówi, że żałuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariolka1990 napisał:
Tez pisalam o urodzinach nauczycielki i kolega uswiadomil mnie ze nie zalicza mi tego... Ale skoro jest jeszcze ktos kto o tym pisal to jestem spokojniejsza:)
zaliczą - nie jest istotne jaki podałaś powód, ważne, że JAKIKOLWIEK. bez obaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był istny banbał,jakbym nie skreslila jednego podpunktu to mam 100% ehhh;) oby wiecej takich matur!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja miałem arkusz w którym odpowiedzi były podane w innej kolejności Ma może ktoś drugą wersję arkusza? A tak jak sobie liczyłem to ze słuchania i czytania mam 100% lub punkt straciłem bo nie pamiętam co w jednym zaznaczyłem a mam odpowiedzi zapisane ale tylko dla mojego arkusza ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja zdawałem podst i roz. i moim zdaniem 2 zadania z podstawy wystawały trochę poza poziom podstawowy, na szczescie zamkniete podst mam dobrze, ale o roz sie trochę obawiam. MEGA męczące jest pisanie dwóch matur w ciągu jednego dnia. bez przesady - 5h myślenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ang trywialny, a rozszerzenie to po po prostu bajka, żeby to chociaż było nad czym się zastanawiać;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też pisałam podstawę i rozszerzenie i zgadzam się z poprzednikiem - po pierwszym egzaminie już byłam rozkojarzona a na kolejnym nie mogłam się skupić. Poza tym wydaje mi się że rozszerzenie było trudniejsze niż do tej pory - przynajmniej listening i reading
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...