Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no no z perełka:P i zdanie przed tym:D a co do tej amerykanizacji, to powiem że zmylili, bo bylo napisane ze CO AUTOR MYŚLI.... a tu napisali ze LUDZIE BĘDA MYSLEC ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no o tej perle napisałem%) a o subiektywizmie i obektywizmie ci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez zaznaczylem B, tak wynikalo bezposrednio z tekstu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są już gdzies arkusze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tym subiektywizmie tojakies glupoty w ogole nie kapowałam:O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie,...? proste pomimo ze nie mam jakis wiekszych zdolnosci do pisania wypracowac, reka pisala mi pieknie duzo i ladnie a opowiedz na pytanie w testowym to napewno nie amerykanizacji bo to tylko powierzchownie znaczenie ja dalam A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dałam amerykanizacje, chodziło tu o symbolikę. A teza to z perełką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to jedno słowo co miało oznaczać cały zwrot to jakie daliście??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez dałem odp. B Amerykański. zobaczymy jaka ma być jak będa odpowiedzi. ale mi się wydaje że B to poprawna odp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak są jak tak to gdzie? pomóżcie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie może o której ukażą się na tej stronie odpowiedzi do dzisiejszej matury ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no MARLENKA ja tezdałam A bo tez sadze jak ty ze amerykanizacja nie dotyczyla autora tylko ludzi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie większość dała amerykanizacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z ta perelka to na temat czego to bylo zadanie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zadanie z tezą było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A porównanie 2 akapitów 5 i 6 to co tam napisaliście??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to z perełka to było to zadanie gdzie było zacytuj fragment. nie pamiętam o co dokładnie tam chodziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to slowo jedno co mialo byc to ja napisalam chyba ze 3 : ambitne, rozsadne i jakies tam :) jesli chodzi o ubiektywizacje i subiektywizacje to mialam pustke aLe warto cos napisac wiec w obiektywizacji dalam relalistyczne i naturalizm a w drugim doswiadczenia samego autora. to bylo strzelanie zeby czasem pustego nie zostawic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIECIE CO? Z TYM ABCD TO BYLO MNIEJ WIECEJ TAK: CO POMYSLIMY SOBIE O TYM GDY MOZEMY NA CALYM SWIECIE MOZEMY SPAC W MARIOCIE, JESC W MACDONALDZIE, ROZMAWIAC PO ANGIELSKU. autorowi chodzilo o ta globalizacje wlasnie, o ten przejaw amerykanizmu, prostoty i lenistwa. pod spodem bylo cos o tych kulturach(A) ale to nei dotyczylo wlasnie tego zdania, tez zaznaczylem B. w szerszym kontekscie tten fragment byl o tym ze splaszczaja sie nasze wymagania, nie chce nam sie poszukiwac jakichs nisz(lokalnych zachowan kulturowych) tylko wlasnie mariott, mcdonald, angielski...AMERYKANIZACJA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O które słowo chodziło żeby je zastąpić w zad bodajże 3cim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...