Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
EWELA napisał:
Jest juz model odpowiedzi gdzies?
Narazie nie ma jeszcze odpowiedzi...ale nie moge sie ich doczekać!! Strasznie ciekawa jestem jak mi poszło.. Ale lektury były z kosmosu. Liczyłam na Lalke albo coś tego pokroju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
śmietnik - > chłam sezam kultury -> treści wartościowe
IDEALNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o kurcze to chyba mam 2 pkt.. jeszcze 19..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietnik - > chłam sezam kultury -> treści wartościowe TEŻ tak mam:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej nie wiadomo czy każdy z nas miał pod tą samą literką tą samą odpowiedź. Nie pamiętacie już jak było na teście gimnazjalnym. Ale fakt chodzi o amerykanizacje kultury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm hmmm mam w glowie tylko zadan ze nie wiem juz które bylo które:O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam że tekst mi całkiem podszedł. Gorzej jak by coś o polityce dali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wiedziałam, że będzie coś ze współczesności i miałam ogromną nadzieję, że to będzie "Zdążyć przed Panem Bogiem", ponieważ nigdy nie było tego na maturze, niedawno zmarł Marek Edelman oraz była pełna rocznica powstania w Getcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elo jaki byl temat na maturze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam moi drodze ja wam rade dam co wy teraz tu znajdziecie odpowiedzi beda za conajmniej godzine lub dwie a wiec idzcie sobie kawke strzelic albo drzemke obudzimy sie porownamy odpowiedzi a potem mala powtorka z matmy.... obawiam sie ze tak rozowo jutro juz nie bedzie powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź B, co do tezy to będzie zdanie z tą perełką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uyuy napisał:
co bylo na maturze?? wezcie powiedzcie cos...cos o lekturach, ale nie o swietoszku juz
hej było też zdążyć przed panem Bogiem. Ale trzeba była tak naprawde przepisać to co w tekście, można było lektury nie znac:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak z innej beczki. Głownym bochaterem "Świętoszka" jest Tartuffe, nie? Bo na wikipedii pisze, że Orgon, a na innych stronach, że Świętoszek. Tego nie byłem pewny i napisałem o Swiętoszku, a wy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
charakterystyka swietoszka i stosunek Orgona, Elmiry i Kleanta do niego a 2 to zdazyc przed panem bogiem życie i sposoby godnego umierania w getcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No mało kto się spodziewał Świetoszka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie czy sa jzu gdzies arkusze? gdyby ktos znalazl dajcie jakiegos linka :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdążyć przed P>B> trafili w sedno. Świetnie :PP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cris napisał:
elo jaki byl temat na maturze??
moze mi ktos podac temat wypracowania maturalnego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A tak z innej beczki. Głownym bochaterem "Świętoszka" jest Tartuffe, nie? Bo na wikipedii pisze, że Orgon, a na innych stronach, że Świętoszek. Tego nie byłem pewny i napisałem o Swiętoszku, a wy?
Świetoszek to Tartuffe i to jest glowna postac:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
my sporo mielismy o II wojnie na polskim i nie musialem sie zastanawiac -,- wzialem zdazyc przed panem bogiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 43

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...