Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PERFORMANCE; PLAYING; SHOW; PROGRAMME; PROGRAM; ENTERTAINMENT; EXPOSITION; INTRODUCTION; REPRESENTATION; RENDERING; PRESENTATION; PAGEANTRY; PLAY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie a jak ja napisałam że graliśmy bajkę - play cartoon i cartoon używałam non stop to zalicza? Z głowy mi wylecialo przedstawienie:O Co do tekstu o gorączce to mialam tylko dwa F, reszta T Za to zadanie 6 jak dla mnie bylo dziwne, rozumialam tekst i odpowiedzi a nie wiedzialam co mam zaznaczac;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Negative mowisz? a ja mysle ze positive baranie z angielskiego mam celujacy wiec cos wiem
Nie wymądrzaj sie głupia pi**o, ja tez sądze że nie masz racji, wg. mnie 3 pierwsze były false potem nie pamietam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matma napisalem na 78, polski 10 z czytania + dobrze wypracowanie napisalem, boje sie ,ze angielskim zawalilem ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Negative mowisz? a ja mysle ze positive baranie z angielskiego mam celujacy wiec cos wiem
no chyba nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z Angola tytul przedstawienia ciagle pisalam to mi uznaja zamist slowa przedstawienie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tim napisał:
uznaja mi promotion jako zniżkę?;p
promotion to awans przeciez:> reduce chyba?:>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zdaze rozszerzenie i uwazam ze podstawa za latwa nie byla:P mogli dac cos latwiejszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~cezar~ napisał:
Nie wymądrzaj sie głupia pi**o, ja tez sądze że nie masz racji, wg. mnie 3 pierwsze były false potem nie pamietam
WSZYSCY rozumy tu poskradaliscie i kazdy od kazdego lepszy WLASCIWE ODPOWIEDZI TO FALSZ FALSZ PRAWDA FALSZ PRAWDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja salary napisalam jako znizke a to przeciez pensja nie wiem co mi strzelilo do glowy:O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie swoje odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad wiesz ze odpowiedzi z True i F... tak jak zapisales sa poprawne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byla jedna wielka masaaaaaaaaaakraaaa, a myslalam ze kominiarz mi szczescie przyniesie ktorego zobaczylam przed matura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znizka - discount
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na studia gdzie sie wybieracie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generalnie dla mnie byla dosc trudna, jakos poszlo no a ja za przedstawienie szkolne napisalem ze organizowalismy impreze szkolna bo nie wiedzialem jak bedzie przedstawienie, mysle ze uznaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byly same true imo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We are very stupid people this disapionted are very include so please stop this converse in this time.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
english napisał:
We are very stupid people this disapionted are very include so please stop this converse in this time.
no u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie spokojnie dobrze będzie z własnego doświadczenia wiem, że na słuchaniu i zaznaczaniu Prawda/Fałsz można nałapać minimum te 5-7 punktów nawet, a reszta wpada na pisaniu :]. Osobiście trochę zaszalałem przy dłuższej formie wypowiedzi, ale na wyniki trzeba poczekać. Moim zdaniem angielski był średni, a teksty do czytania ze zrozumieniem były zamotane :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 28

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...