Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
spodziewałem się trudniejszej matury a tu taki prosty niemiecki . 90% powinienem mieć . a nie jestem znowu takim kujonem bo 3 miałem z niemieckiego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dali by te odpowiedzi bo sie stresuje czy zdam
0
ogloszenie i list nie takie trudne duzo gorsze było R/F i wczesniejsze testowe do tekstu. Chociaż żeby tą połowe mieć dobrze i bedzie mi pasowac:)
0
Ta łatwy wez sie człowieku Moze dla takiego kujona jak ty
0
i gdzie te odpowiedzi?
0
mam pytanie jak bylo to ogloszenie i w naglowku zamiast ogloszeie po niemiecku napisalo sie calkowicie inne slowo...nawet nie mowie co napisalam bo wstyd az sie przyznac(choc myslalam ze dobrze bedzie)....czy dalsza czesc jest uznawana czy jak to jest?? prosze o pomoc
0
łatwiutki:D
0
jak mieliście w 1 zadaniuu?? R/F 1. 2. 3. 4. 5.
0
zaniepokojona napisał:
mam pytanie jak bylo to ogloszenie i w naglowku zamiast ogloszeie po niemiecku napisalo sie calkowicie inne slowo...nawet nie mowie co napisalam bo wstyd az sie przyznac(choc myslalam ze dobrze bedzie)....czy dalsza czesc jest uznawana czy jak to jest?? prosze o pomoc
---------------------- No zaznacza Ci to jako blad, ale jesli reszte masz dobrze to powinnas dostac 4/5 pkt:)
0
Na bank Ci uznają za przekazanie iformacji-bo o to w tym chodzi!
0
Jestem uczennica dobra i ta 4 mam u nauczycielki, ktora jest wymagaja. Co z tego ze list i ogloszenie napisalam b.dobrze. Siedzialam daleko od radia a poza tym on tak nawijal moim zdaniem szyvbko ze malo co zrouzmialam ;/ cholerka zla jestem bo az 3 czy 4 zadania byly i na takich glupotach stracilam mnostwo pkt. Mam nadzieje ze az tak zle nie bedzie jestem zawiedziona moim zdaniem powinny byc jedno zadanie ze sluchu!
0
Edka napisał:
Jestem uczennica dobra i ta 4 mam u nauczycielki, ktora jest wymagaja. Co z tego ze list i ogloszenie napisalam b.dobrze. Siedzialam daleko od radia a poza tym on tak nawijal moim zdaniem szyvbko ze malo co zrouzmialam ;/ cholerka zla jestem bo az 3 czy 4 zadania byly i na takich glupotach stracilam mnostwo pkt. Mam nadzieje ze az tak zle nie bedzie jestem zawiedziona moim zdaniem powinny byc jedno zadanie ze sluchu!
--------------- To czytanie ze zrozumieniem tez było do kitu....;/
0
duzo pisza a malo robia. pewnie beda dopiero po 14 ;/
0
Gość napisał:
--------------- To czytanie ze zrozumieniem tez było do kitu....;/
Szczególnie zadanie 4 ;/ jak dla mnie to bleeeeeeeeeee....
0
matura - banał ! czekam na wyniki, szybko szybko ;d
0
ma ktoś zapisane swoje wyniki?? może się nimi podzieli??
0
Gość napisał:
ma ktoś zapisane swoje wyniki?? może się nimi podzieli??
zad 1 R R F R F :P a wy jak meilsicie ?
0
Gość napisał:
Szczególnie zadanie 4 ;/ jak dla mnie to bleeeeeeeeeee....
----------------------- no... ja za pierwszym razem jak wysłuchałam tego zadania pierwszego to yyy już koniec? teksty z rozumieniem tego czytania były trudne... a wyniki zawsze dają po 14:00 Nie stresujcie się już. Zrobiliśmy co mogliśmy. Teraz trzeba tylko czekać i mieć nadzieję. Idźcie coś wszamać lub pouczcie się na polski ustny:P Pozdrawiam wszystkich germanistów!!
0
bardzo łatwy list i forma krótka;)
0
jak ktos na necie znajdzie odpowiedzi to niech poda linka;)
0
Strona 1 z 19

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: