Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 język niemiecki: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez marianek, 11 maja 2010 r. o 11:13 Powrót do artykułu
spodziewałem się trudniejszej matury a tu taki prosty niemiecki . 90% powinienem mieć . a nie jestem znowu takim kujonem bo 3 miałem z niemieckiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dali by te odpowiedzi bo sie stresuje czy zdam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogloszenie i list nie takie trudne duzo gorsze było R/F i wczesniejsze testowe do tekstu. Chociaż żeby tą połowe mieć dobrze i bedzie mi pasowac:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta łatwy wez sie człowieku Moze dla takiego kujona jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie te odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie jak bylo to ogloszenie i w naglowku zamiast ogloszeie po niemiecku napisalo sie calkowicie inne slowo...nawet nie mowie co napisalam bo wstyd az sie przyznac(choc myslalam ze dobrze bedzie)....czy dalsza czesc jest uznawana czy jak to jest?? prosze o pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwiutki:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mieliście w 1 zadaniuu?? R/F 1. 2. 3. 4. 5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaniepokojona napisał:
mam pytanie jak bylo to ogloszenie i w naglowku zamiast ogloszeie po niemiecku napisalo sie calkowicie inne slowo...nawet nie mowie co napisalam bo wstyd az sie przyznac(choc myslalam ze dobrze bedzie)....czy dalsza czesc jest uznawana czy jak to jest?? prosze o pomoc
---------------------- No zaznacza Ci to jako blad, ale jesli reszte masz dobrze to powinnas dostac 4/5 pkt:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bank Ci uznają za przekazanie iformacji-bo o to w tym chodzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem uczennica dobra i ta 4 mam u nauczycielki, ktora jest wymagaja. Co z tego ze list i ogloszenie napisalam b.dobrze. Siedzialam daleko od radia a poza tym on tak nawijal moim zdaniem szyvbko ze malo co zrouzmialam ;/ cholerka zla jestem bo az 3 czy 4 zadania byly i na takich glupotach stracilam mnostwo pkt. Mam nadzieje ze az tak zle nie bedzie jestem zawiedziona moim zdaniem powinny byc jedno zadanie ze sluchu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edka napisał:
Jestem uczennica dobra i ta 4 mam u nauczycielki, ktora jest wymagaja. Co z tego ze list i ogloszenie napisalam b.dobrze. Siedzialam daleko od radia a poza tym on tak nawijal moim zdaniem szyvbko ze malo co zrouzmialam ;/ cholerka zla jestem bo az 3 czy 4 zadania byly i na takich glupotach stracilam mnostwo pkt. Mam nadzieje ze az tak zle nie bedzie jestem zawiedziona moim zdaniem powinny byc jedno zadanie ze sluchu!
--------------- To czytanie ze zrozumieniem tez było do kitu....;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duzo pisza a malo robia. pewnie beda dopiero po 14 ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
--------------- To czytanie ze zrozumieniem tez było do kitu....;/
Szczególnie zadanie 4 ;/ jak dla mnie to bleeeeeeeeeee....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura - banał ! czekam na wyniki, szybko szybko ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktoś zapisane swoje wyniki?? może się nimi podzieli??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ma ktoś zapisane swoje wyniki?? może się nimi podzieli??
zad 1 R R F R F :P a wy jak meilsicie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szczególnie zadanie 4 ;/ jak dla mnie to bleeeeeeeeeee....
----------------------- no... ja za pierwszym razem jak wysłuchałam tego zadania pierwszego to yyy już koniec? teksty z rozumieniem tego czytania były trudne... a wyniki zawsze dają po 14:00 Nie stresujcie się już. Zrobiliśmy co mogliśmy. Teraz trzeba tylko czekać i mieć nadzieję. Idźcie coś wszamać lub pouczcie się na polski ustny:P Pozdrawiam wszystkich germanistów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo łatwy list i forma krótka;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktos na necie znajdzie odpowiedzi to niech poda linka;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...