Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 język niemiecki: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez marianek, 11 maja 2010 r. o 11:13 Powrót do artykułu
pa dzięki za wspólne uzupełnianie się pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooj tak xD zdasz spokojnie ja podstawkę już sprawdziłam, ale nie mogę już wytrzymać, bo czekam na ten rozszerzony i czekam i nie ma buuuu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A którą grupę miałaś ? i ile wg Ciebie ich było ?? chodzi o poziom podstawowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem którą nie mam pojęcia ile, ale na pewno nie jedna.. oni lubią ludziom życie utrudniać ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To popatrz dam Ci link do takiego arkusza i tam pamięciowo powiesz mi czy to Twoj układ zadań czy miałaś inny sprawdź... ######www.cke.edu.pl/images/stories/001_M...iemiecki_pp.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten link musisz skopiować od www począwszy bo tu na forum blokują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy odpowiedzi do rozszerzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze cke nie opublikowało arkusza, więc jeszcze długo poczekamy. Zapewne będzie dopiero jutro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stronie CKE pojawił się niedawno arkusz z poziomu rozszerzonego miejmy nadzieję, że odpowiedzi będą szyyyybko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na fakty interia sa juz odpowiedzi ale niektóre błędne z tego co widziałam ... no ale mysle ze 70% bedzie ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są odpowiedzi skopiowane z interii i są złe są blędy. Nie sugerujcie sie nimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto miał ta grupe z niemieckiego p.podstawowy ze w 4 zadaniu Liest du gern Fantasy Romane bylo pod G ?? Prosze o odpowiedz i o odpowiedzi poprawne do tej grupy z gory dziekuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiecki podstawowy. 4 zad. w 4.3 odpowiedz I - czyli Haben die Figuren in deinen Romanen etwas mit ... w 4.8 odpowiedz B - czyli Was macht du,wenn du gerade nicht schreibst? kto mial ta grupe~!~??? !!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam taka grupe ze w zadaniach mam tak Ad1. RFFRF Ad2.DAEBC Ad.3 ABABC Ad.4 ECIHGFAB Ad.5 BCABDC Ad.6 FRRFRR i to jest dobrze jak na inna grupe. kto ma takie same ale przynajmniej podobne:) pozdro:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
Ja mam taka grupe ze w zadaniach mam tak Ad1. RFFRF Ad2.DAEBC Ad.3 ABABC Ad.4 ECIHGFAB Ad.5 BCABDC Ad.6 FRRFRR i to jest dobrze jak na inna grupe. kto ma takie same ale przynajmniej podobne:) pozdro:)
Napewno miałes taka grupe jak ja? w tej kolejnosci zadania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 7. (5 pkt) Podczas kursu w szkole językowej zgubiłeś/łaś telefon komórkowy. W ogłoszeniu • napisz o zaistniałym zdarzeniu • poinformuj o miejscu zgubienia telefonu • zaproponuj nagrodę dla znalazcy telefonu • poinformuj, kiedy bywasz w szkole. Ich habe meine Handy in der schule werden.Ich habe meine Handy in der Klasse Gesichte werden.Zu meine Handy 50 euro geben.Ich bin in der schule in Woche 18-22. Ile by było za to pkt? troche lipne ale coz na biegu pisane;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co mysle ze ok 3pkt nie wiecej. mi to lepiej poszlo ale ja ok 4bd miec pkt. to co masz taka grupe jak ja? tz takie same odpowiedzi! ja to sprawdzalem i to co mam to jest dobrze nawet kilka innych osob tez tak ma wiec sie nie martw bd git Pozdro serdeczne:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
wiesz co mysle ze ok 3pkt nie wiecej. mi to lepiej poszlo ale ja ok 4bd miec pkt. to co masz taka grupe jak ja? tz takie same odpowiedzi! ja to sprawdzalem i to co mam to jest dobrze nawet kilka innych osob tez tak ma wiec sie nie martw bd git Pozdro serdeczne:)
Tylko wiesz co mi tak lipnie poszly zamkniete ze daj spokoj.I kazdy pkt z wypracowania sie liczy:L) zeby zaliczyc:) jak mowisz ze z 3 pkt powinienem miec to git;) 2 dostane z 2 wypracowania;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadanie 7. (5 pkt) Podczas kursu w szkole językowej zgubiłeś/łaś telefon komórkowy. W ogłoszeniu • napisz o zaistniałym zdarzeniu • poinformuj o miejscu zgubienia telefonu • zaproponuj nagrodę dla znalazcy telefonu • poinformuj, kiedy bywasz w szkole. Ich habe meine Handy in der schule werden.Ich habe meine Handy in der Klasse Gesichte werden.Zu meine Handy 50 euro geben.Ich bin in der schule in Woche 18-22. Jest DAS Handy, also: Ich habe mein Handy in der Schule VERLOREN. (czemu werden?). Nie lepiej było napisać in der Klasse 102 np? Nie jestem pewna, ale chyba FUR meinen Handy. Poza tym, w tym zdaniu nie ma podmiotu, co jest konieczne. I ostatnie: Ich bin in DIE Schule (Akkusativ - ruch) in DER Woche (Artikel wymagany) von 18 bis 22. Lepiej by to bzmiało, gdyby było napisane jeszcze np, że od poniedziałku do piątku tam jesteś. Bo egzaminator może się tego nie domyślić. Poza tym "in der Woche" znaczy "w tygodniu", a więc zarówno w dni robocze, jak i wolne. Trzymam kciuki za wynik Mam nadzieję, że zamknięte nie poszły aż tak źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zadanie 7. (5 pkt) Podczas kursu w szkole językowej zgubiłeś/łaś telefon komórkowy. W ogłoszeniu • napisz o zaistniałym zdarzeniu • poinformuj o miejscu zgubienia telefonu • zaproponuj nagrodę dla znalazcy telefonu • poinformuj, kiedy bywasz w szkole. Ich habe meine Handy in der schule werden.Ich habe meine Handy in der Klasse Gesichte werden.Zu meine Handy 50 euro geben.Ich bin in der schule in Woche 18-22. Jest DAS Handy, also: Ich habe mein Handy in der Schule VERLOREN. (czemu werden?). Nie lepiej było napisać in der Klasse 102 np? Nie jestem pewna, ale chyba FUR meinen Handy. Poza tym, w tym zdaniu nie ma podmiotu, co jest konieczne. I ostatnie: Ich bin in DIE Schule (Akkusativ - ruch) in DER Woche (Artikel wymagany) von 18 bis 22. Lepiej by to bzmiało, gdyby było napisane jeszcze np, że od poniedziałku do piątku tam jesteś. Bo egzaminator może się tego nie domyślić. Poza tym "in der Woche" znaczy "w tygodniu", a więc zarówno w dni robocze, jak i wolne. Trzymam kciuki za wynik Mam nadzieję, że zamknięte nie poszły aż tak źle
Dziekuje:) moze z 1 pkt bedzie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 19 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...