Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja osobiście szanuję ludzi, którzy są wstrzemięźliwi w słowach po maturze. Przed momentem w tv jakiś koleś tak się napinał po tej maturze, że prawie wybuchł. Nie chcę nikomu źle życzyć, ale generalnie tacy pozerzy przed kamerami później oblewają, bo potrafią tylko kłapać dziobem. Życzę jednak wszystkim miłego 30 czerwca po otrzymaniu wyników. Ja osobiście uważam, że matura była w moim zasięgu, ale nie mam jakiejś super pewności co do wyniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie masz racje ale matura badz co badz trudna nie byla na bank byla do zdania teraz jak slysze od znajomych to wszyscy mowią o wyniku ponad 70 % a nawet bliskim 100 ;d takze spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no chyba Ci z klasy matematycznych, jak dla humanistów to szału nie robiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no chyba Ci z klasy matematycznych, jak dla humanistów to szału nie robiła
popieram. Jestem humanistą, z matmą mijam się całkowicie i sam mam nadzieję, że te 30% przekroczyłem (choćby minimalnie,ale żeby je mieć). Co do samego testu mimo, że jestem matematycznym idiotą to też twierdze, że było do zdania. Ale nie napinajcie się ludzie, żebyście nie byli rozczarowani - sam źle nie życzę,ale ostrzegam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiecie coś na temat wersji arkusz z matmematyki? Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale odpowiedzi ABCD nie zgadzają mi się z tymi zaproponowanymi na na na 100% zaznaczyłam dobrą opdowiedz, ale była ona pod innymi literami. Ma ktoś tak jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem trudna nie byla, z tego co patrzylam ponad 70% bedzie ale zdaje sobie sprawe ze dla niektorych nawet te najprostrze zadania z matury to czarna magia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malinkaa napisał:
Czy wiecie coś na temat wersji arkusz z matmematyki? Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale odpowiedzi ABCD nie zgadzają mi się z tymi zaproponowanymi na na na 100% zaznaczyłam dobrą opdowiedz, ale była ona pod innymi literami. Ma ktoś tak jeszcze?
oczywiscie ze odpowiedzi sa pomieszane po to zeby nie sciagac, pytania zawsze te same tylko ABCD w innej kolejnosci;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura z matmy byla jak dla mnie banalnie prosta majac 2 z matmy na koniec roku. Patrzac na odpowiedzi w internecie spodziewam ok 60% a nawet wyzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh.. masakra,nie chce nic mowic..moze i matura nie byla trudna,ale na bank jej nie zdałam.. dla mnie matma to i tak czarna magia,ile bym sie uczyla,to w sumie i tak jej nie rozumiem..pocieszam sie polakiem,bo poszedl mi znakomicie.. ehh,ale ta matma.. załamana jestem ;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załamana napisał:
ehh.. masakra,nie chce nic mowic..moze i matura nie byla trudna,ale na bank jej nie zdałam.. dla mnie matma to i tak czarna magia,ile bym sie uczyla,to w sumie i tak jej nie rozumiem..pocieszam sie polakiem,bo poszedl mi znakomicie.. ehh,ale ta matma.. załamana jestem ;//
no własnie dlatego powinno byc do wyboru- albo polski albo matma. wtedy było by sprawiedliwie bo np ja z dzisiajszego egzaminu jestem w miare zadowolona, ale obawiam sie wyniku z polaka, bo czuje ze zryłam czytanie ze zrozumieniem no ale zobaczymy pod koniec czerwca,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie, Głowy do góry, będzie dobrze! Nie tym, to kolejnym razem, przecież to nie jest żadna ujma...! Wg mnie zarówno polski i matematyka nie były trudne. Uczniom niewtajemniczonym w matematykę - przyznaję czasu mogło nieco braknąć. Ale generalnie zadania były do zrobienia Odnośnie moich wyników się nie wypowiadam - gdyż chodzi o całokształt rozwiązywanego zadania, a nie o sam wynik...cały tok argumentacji, mogłem coś pominąć. Więcej wiary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I do osoby, która wspominała o wywiadzie i napinkach uczniów/absolwentów jakie to to proste nie było...między innymi dlatego...radzę umiar w komentarzach, bo nigdy nic do końca tak na prawdę nie wiadomo. Poczekajmy na oficjalne wyniki. 30 czerwca mają one być, tak? Pozdrawiam kolegów i koleżanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błąd w nazwisku: winno być CHRZONSTOWSKI. Proszę zmienić zanim Mateusz wejdzie na dziennikwschodni.pl ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@shawna jaki wybór? czemu niby? matura ma pokazać, że jesteś wszechstronnie wykształconym człowiekiem, z pełnym średnim wykształceniem. Nie widzę uzasadnienia dla wyboru, bo byłby to zwykły sprawdzian a nie podsumowanie cyklu edukacyjnego. Nie uważam, że trzeba od razu świetnie wszystko zdać... ale to 30% minimalne to naprawdę niewiele. Matura to nie dar niebios, coś co się komukolwiek należy, a test który ma sprawiedliwie ocenić i przyznać taki a nie inny dyplom osobom które dadzą radę i już. A matura była faktycznie do wybrnięcia. Wiadomo, komuś pójdzie gorzej polski, komuś matma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro angielski... to będzie dopiero rzeź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angielski -- hymmm nagorsze bedzie słuchanie reszta jakoś pójdzie nawet list A z matmą paranoja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem matura była dość łatwa, ale te zadania wyznacz, mogły sprawić trudność, poza tym na necie niektórzy umieszczają nie prawidłowe odpowiedzi, ja już chyba z 3 błędne znalazłam,klucz z cke bedzie lepszy. No i dodam,że nie warto się puszyć, bo jedni są sprytni, czyli potrafią skorzystać z wzorów a inni nie, poza tym w stresie łatwo o pomyłkę, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale PANSTWO SIE POSZCZYCILO PYTAC O WYNIKI MATUR LUDZI Z LICEUM!! SZCZYT GLUPOTY !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisał ktoś rozszerzenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pisał ktoś rozszerzenie?
ja pisałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...