Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 WOS: ODPOWIEDZI, pytania i ARKUSZE

Utworzony przez ~ania~, 7 maja 2010 o 10:57 Powrót do artykułu
DZISIEJSZY WOS- BANAŁ!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
z Bartoszewskim wiedziałaś?
0
Nigdy w ręce nie miałem żadnej książki z wos-u na lekcjach byłem sporadycznie a i tak uważam że zdałem na powyżej 50 % Śmiech na sali , zaczynam wątpić w sens edukacji...
0
WOS?! Ludzie którzy nie maja o tym pojęcia zdali by... spodziewalem sie czegoś bardziej skaplikowanego...
0
ciastek991 napisał:
Nigdy w ręce nie miałem żadnej książki z wos-u na lekcjach byłem sporadycznie a i tak uważam że zdałem na powyżej 50 % Śmiech na sali , zaczynam wątpić w sens edukacji...
nie badz taki pewny z przodu bo Ci z tylu urosnie
0
Wiadomo ze wos nie jest trudny do zdania wystarczy po prostu sensownie pomysleć. Lecz ktos kto chciałby uzyskać porządny wynik (80%++) mogłby mieć dzisiaj problem bo bylo kilka zadań których bez nauki się nie zaliczy zwłaszcza zadania z organizacjami i postaciami. Zawsze mozna strzelac
0
Cfaniaczku nie mów hop puki nie przeskoczysz osobiście nie była łatwa poczekaj na wyniki wtedy się wypowiedz
0
Pergam napisał:
WOS?! Ludzie którzy nie maja o tym pojęcia zdali by... spodziewalem sie czegoś bardziej skaplikowanego...
ta Ty napewno zdasz, widać po twoim piśmie "skaplikowanego" jak juz to skomplikowanego
0
No łatwa nie była, niektore pytania dośc, ale jak dojebali czyms to ja na ta kartke i zonk Zdane jest na pewno, ale jak się okaze
0
Twoja wypowiedź oznacza tylko to ze nigdy nie widziałeś arkusza maturalnego z WOS-u ( nie jest to wcale takie proste to zarówno wiedza z geografii, historii i ogromna konkretna wiedza w zakresie polityki, opierająca się na Nazwiskach, datach, wydarzeniach). Jestem pewna że nie posiadasz nawet 15 % wiedzy na ten temat...
0
ja uważam, że to była masakra!! coś strasznego...
0
umówmy się, wypracowanie było proste, natomiast reszta?? nie powiedziałabym.. ok, niektóre rzeczy były banalne, jak np wstawienie z podanych slów odpowiedniego przy funkcji państwa czy mniejszości narodowych. ale dużo zadań nie było łatwych, a ja nie nalezałam do osób które wosu się uczyły, przed maturą tylko przeczytałam podręcznik. nawet moja nauczycielka nie wiedziała że zdaję wos.
0
dla mnie był bardzo trudny;/ obawiam się, że mogę nie zebrać nawet tych 30 punktów... Są już gdzieś odpowiedzi?
0
była trudna! żadnego zadania abcd... uważam że trudna. pozdrowienia
0
właśnie żadnego ABCD... to mnie przeraziło..
0
Gość napisał:
była trudna! żadnego zadania abcd... uważam że trudna. pozdrowienia
moim zdaniem stosunkowa prosta,jedynie zadanie 18 i 19 było trudne pozdrawiam:)
0
Zgadzam sie ze temat pracy byl fajny i prosty ale reszta trudna i obawiam sie ze tez nie uzbiera mi sie 30 pkt :/
0
matusz napisał:
moim zdaniem stosunkowa prosta,jedynie zadanie 18 i 19 było trudne pozdrawiam:)
czy chodzi o mature podstawy czy rozszerzenie?
0
chyba jest temat zalozony na forum o wosie rozszerzonym ^^
0
nie była trudna, wystarczylo sie choc troche uczyc czego ja nie zrobiłam ale i tak napisalam w miare
0
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: