Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matura 2010 WOS ROZSZERZONY

Utworzony przez Gość, 7 maja 2010 r. o 11:28
co myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwo nie było, zwłaszcza I część testu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra poprostu, pierwsza część trudna -.-' wypracowanie dało rade.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypracowanie było nawet spoko, teksty dużo dawały. Nie chce mi się nawet patrzeć na odpowiedzi;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja tak samo uwazam. wypracowanie to kazdy mogl napisac, ale część pierwsza to juz nie bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie odpowiedzi, jak coś znajdziecie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie co było w wypracowaniu, jestem szalenie ciekawy? Jakie pytania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20 lat przemian ustrojowych. rozwazyc czy jest to sukces dla Polski i Polakow. i dwolac sie do dwoch tekstow zrodlowych. to jest tak m niej wiecej temat pierwszy, drugiego nie pamietam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie jak nie zdam wosu to mature mam zdaną, nie?;p Tzn jak nie zdam dodatkowych przedmiotow ktore wybrala, a zdam polski, matme i angielski to zdane, tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tym sie tez pocieszam ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to dobrze Bo jeszcze czeka mnie biologia a nic nie umiem, wos poszedł mi w miarę, ale niestety nie rewelacyjnie. I czesc byla trudna:O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom rozszerzony był wyjątkowo trudny. Pierwsza część - masakryczna. Druga - znośna. Praca - pisałem na pierwszy temat, który wydał mi się łatwiejszy. Lałem wodę, jak się dało, odnosiłem się do historii Polski przed '89 i po '89. Podałem argumenty i kontrargumenty oraz [4] teksty źródłowe. Najbardziej przeraża mnie fakt, iż obie prace będą oceniane kryterialnie, więc wszystkiego można się spodziewać. Swoje szanse oceniam wyjątkowo średnio :/
Arkusze z poziomu rozszerzonego opublikujemy dopiero w poniedziałek rano, natomiast sugerowane odpowiedzi z rozszerzenia dopiero po tym, jak opublikuje je Centralna Komisja Egzaminacyjna - czyli pod koniec maja.
- podaje MMTROJMIASTO.pl Mam nadzieję, że na innych portalach podadzą chociaż część proponowanych odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######matura.onet.pl/1610741,0,3,,artykul.html odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie wlasnie odnosnie pierwszej czesci bo duzo bylo takich pytan gdzie na przyklad czegos mi zabraklo i mam pytanie czy oni daja po 0,5 pkt czy odrazu zero ??? prosze bardzo o odp i z gory dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...